[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۳
  • دوره جدید

ترمیم چمن ورزشگاه پارس در دستور قرار گرفت، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره‌کل ورزش و جوانان استان فارس، عباس حاجی‌زاده در آستانه هفته تربیت‌بدنی به همراه استاندار فارس برای تشریح فعالیت‌ها و مسائل ورزش فارس با وزیر ورزش و جوانان دیدار کرد. حاجی‌زاده گفت: در این دیدار با توجه به حضور دو نماینده از فارس در لیگ دسته اول فوتبال کشور و همچنین ظرفیت شیراز برای میزبانی دیدارهای فوتبال مختلف با درخواست استاندار و موافقت وزیر قرار شد از محل اعتبارات سال آینده ترمیم و اصلاح اساسی چمن ورزشگاه پارس در دستور کار قرار بگیرد. مدیرکل ورزش و جوانان فارس افزود: در این نشست همچنین درخواست نصب گیت‌های ورودی و دوربین‌های مدار بسته نیز به وزیر داده شد.
وی ادامه داد: تعیین تکلیف نیروهای شرکتی، کمک به هیئت‌های ورزشی استان، تکمیل سالن 6 هزار نفره شیراز واقع در بولوار حسینی‌الهاشمی و برنامه‌ها و افتتاحیه‌های هفته تربیت‌بدنی در استان از دیگر مباحث مطرح شده با وزیر ورزش بود که دکتر سلطانی‌فر نیز در راستای رفع موانع موجود دستورات لازم را صادر کرد. مدیرکل ورزش و جوانان فارس همچنین گفت: در این دیدار از وزیر ورزش و جوانان دعوت شد تا با حضور خود در هفته تربیت‌بدنی در استان فارس از نزدیک مسائل ورزش و جوانان این استان را بررسی کند.
حاجی‌زاده ابراز کرد که در این دیدار دکتر رحیمی استاندار فارس نیز در خصوص رفع مشکلات ورزش فارس قول‌های مساعدی داد تا روزهای خوبی در انتظار ورزش استان باشد. شایان ذکر است در این دیدار رحیم زارع، نماینده مردم شهرستان‌های آباده، خرمبید، بوانات و سرچهان در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت و مسائل مربوط به ورزش و جوانان این شهرستان‌ها به صورت ویژه بررسی شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی