[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

فیفا درباره اساسنامه فدراسیون نظر مثبتی دارد، روزنامه شیراز نوین

سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: فیفا نظر مثبتی درباره اساسنامه فدراسیون دارد و زمانی که این نهاد تأییدیه اساسنامه را بفرستد مجمع فدراسیون را سریع برگزار می‌کنیم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حیدر بهاروند در حاشیه مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فدراسیون فوتبال بر اساس وظایف خود در کنار تیم‌ها، باشگاه‌ها و هیئت‌های فوتبال استان‌ها قرار دارد. استان اصفهان نیز جایگاه ویژه‌ای در فوتبال کشور دارد و فکر می‌کنم می‌تواند به سایر استان‌ها نیز کمک کند.
وی درباره عدم تمدید مدیریت 4 ساله رئیس پیشین هیئت فوتبال اصفهان و عملکرد امیرمسعود هراتیان افزود: هر مدیری بر اساس تفکرات خود مدیریت می‌کند و امیرمسعود هراتیان نیز اقدامات مورد نظر خود در هیئت فوتبال اصفهان را طبق روال قانونی انجام داد.
سرپرست فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوالی درباره خبر لغو بازی تیم ملی با مالی به دلیل مثبت شدن تست کرونای چند بازیکن این تیم گفت: از بازیکنان مالی تست کرونا گرفته شده و این موضوع را پیگیری کردم، جواب تست‌ها مشخص نشده بود و هنوز از وضعیت این تیم اطلاعی ندارم.
وی درباره آخرین وضعیت اساسنامه فدراسیون فوتبال تصریح کرد: اقدامات اساسنامه فدراسیون را انجام داده و چند نامه دیگر نیز پیرو آن ارسال کرده‌ایم و منتظر تأیید فیفا هستیم تا انتخابات را برگزار کنیم. فیفا نظر مثبتی درباره اساسنامه دارد و زمانی که فیفا تائیدیه را بفرستد مجمع فدراسیون را سریع برگزار می‌کنیم.
بهاروند با اشاره به برگزاری چند ویدئوکنفرانس با مسئولان فیفا درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال اضافه کرد: مشکلات اساسنامه رفع شده و منتظر اعلام فیفا هستیم و تنها می‌توانیم آخرین وضعیت آن را پیگیری کنیم.
وی در پاسخ به اینکه آیا امکان تعویق لیگ برتر با توجه به شیب صعودی ابتلا به کرونا وجود دارد یا خیر؟ بیان کرد: تمام مسابقات با هماهنگی و نظر ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد کرونا در ورزش انجام می‌شود و هر نظری که آنها دهند برای ما اولویت دارد. درباره تماشاگران نیز چون وضعیت بسیار بد است حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها فعلاً شدنی نیست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی