[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

ورود دستگاه قضا به پرونده ویلموتس به‌خاطر فساد مالی است، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در بحث ویلموتس، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال، صرفاً به فساد و مشکلاتی که در این حوزه متوجه مسئولین مربوطه بوده ورود پیدا کردیم.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن درویشیان با اشاره به پیگیری‌هایی که در مورد پروند مالی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران صورت گرفته است، گفت: در خود فیفا هم اگر فسادی کشف شود و مسئولی به فساد متهم شود، آن‌ها برنمی‌تابند. بنابراین ورود ما از باب دخالت حاکمیت در حوزه ورزش نیست بلکه فسادی رخ داده و پرونده تشکیل دادیم و تخلفات را به مرجع قضایی منعکس کردیم.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص دیگر پیگیری‌ها در حوزه ورزش اظهار داشت: در سازمان بازرسی کل کشور یک اداره کل تحت عنوان بازرسی امور ورزش، جوانان و میراث فرهنگی وجود دارد که مخصوص حوزه ورزش و جوانان به ویژه حوزه ورزش در نظر گرفته شده است و بازرسی‌ها و نظارت‌های منظم در حوزه ورزش دارد.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: قراردادهای متعددی چه در فوتبال و سایر رشته‌های ورزشی مورد بررسی قرار گرفته است؛ اخیراً نیز بحث فدراسیون بیلیارد مطرح شد که گزارش مربوط به آن را سال گذشته ارائه کردیم. حجت‌الاسلام درویشیان در پایان گفت: به طور کلی، مشکلی که در حوزه ورزش داریم، اشکالات ساختاری است؛ باید ساختار نظارتی وزرات ورزش اصلاح شود و بر روی قراردادهای منعقده توجه بیشتری صورت گیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی