[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

سلطان‌ها همچنان سلطنت می‌کنند، روزنامه شیراز نوین

فرزاد وثوقی- گروه خبر
علی‌رغم انقلاب 57 ملت ایران بر علیه سلطنت اما سلطان‌ها از سر مردم دست برنداشته‌اند و به عناوین مختلف مردم را تحت سیطره خود دارند. سلطان سکه، سلطان خودرو، سلطان زمین‌خواری، دریاخواری، کوه‌خواری، جنگل‌خواری و امروز باغشهرخواری. هرچند در تمامی موارد اقتصادی دارای سلطان شدیم اما انتظار مردم شیراز که اراضی باغشهر در منطقه حسین‌آباد سراب بیضا را خریده‌اند بعد 14 سال پر فراز و نشیب خاتمه نیافته و دیروز 23 مهرماه در مقابل دفتر فروش مؤسسه احسان دست به تجمع زدند. هرچند خریداران اراضی در بیضا پاسخ قانع‌کننده‌ای دریافت نکرده‌اند اما امیدوارند با انتشار این خبر مسئولان قضایی استان پس از 14 سال انتظار راهکاری برای آن اندیشه کنند.
نماینده این جمعیت معترض به خبرنگار ما گفت: 14 سال پیش اراضی در منطقه حسین‌آباد سراب بیضا از طریق مؤسسه احسان تحت مدیریت فردی که هم اکنون در زندان است به مردم عرضه شد و با تبانی شرکای این مؤسسه اقدام به فروش آن به مردم با قیمت روز کردند. به تدریج با افزایش متقاضیان و اعتماد پیش آمده قیمت‌ها نیز افزایش یافت و مردم نسبت به خرید اراضی در مجاورت اراضی منابع طبیعی اقدام نمودند. حالا اما مالک این اراضی از تحویل قطعات مشخص شده به خریداران سر باز می‌زند و مدیر این مؤسسه نیز ظاهراً در زندان است چراکه جرایم دیگری نیز دارد.
به گفته نماینده این خریداران معترض مالک فعلی از تحویل اراضی خودداری می‌کند و ما این امر را یک کلاهبرداری بزرگ می‌دانیم چرا که با افزایش ارزش افزوده اراضی این رفتار غیرانسانی و غیرقانونی تلقی می‌شود. وی گفت: مدیر مؤسسه احسان و مالک و یا مالکین با هم تبانی کرده‌اند واین قصه را درست کرده‌اند تا اموال ملت را غصب کنند.
وی از مسئولان قضایی درخواست کرد با ورود به موضوع حقوق از دست رفته ملت را مطالبه کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی