[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

ارائه ۱۱هزار خدمات امدادی در فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت گاز فارس از ارائه 11هزار خدمت امدادی به مشترکین شرکت گاز در مرکز استان در شش‌ماهه نخست امسال خبر داد. حسینی گفت: در این مدت 51هزار و 386 تماس تلفنی با واحدهای امداد شرکت گاز در مرکز استان برقرار شده و در سریع‌ترین زمان و بالاترین کیفیت، پاسخگویی و خدمات‌رسانی مناسب به مشترکین صورت گرفته است. 
وی با بیان اینکه مرکز پیام و امداد 194 پل ارتباطی مردم با شرکت گاز است، ادامه داد: در شش ماه نخست سال ۱۱هزار تماس با مرکز امداد شرکت گاز منجر به عملیات امدادی و ارائه خدمت به مشترکان شده که 331 مورد آن مربوط به حوادث، نشت گاز، انفجار و گازگرفتگی بوده است.
به گفته مدیرعامل شرکت گاز فارس، خدمات‌رسانی و جلب رضایت حداکثری شهروندان و مشترکین، سرلوحه اهداف متعالی همکاران در شرکت گاز استان فارس است.
مرکز مکانیزه بهره‌برداری و امداد گاز شیراز با 8 پست امدادی و گشت سیار و 2 پست امداد موتوری و 64 امدادگر متخصص در تمام ساعات شبانه‌روز آماده پاسخگویی به سؤالات و مشکلات مشترکان گاز شیراز است. 
مشترکان گاز می‌توانند در صورت افت فشار گاز، قطع، نشت گاز، انفجار، آتش‌سوزی، گازگرفتگی یا داشتن هرگونه پرسش در تمام ساعات شبانه‌روز با سامانه گویا و مکانیزه 194 تماس بگیرند تا کارشناسان واحد امداد این شرکت در کمترین زمان ممکن در محل مدنظر حضور یافته و پاسخگوی مطالبات و رفع مشکل مربوطه باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی