[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۸
  • دوره جدید

اولویت، آموزش و فرهنگ‌سازی است، روزنامه شیراز نوین

جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: اولویت این ستاد، آموزش و فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی، استمرار کمک مؤمنانه و تشدید نظارت‌ها تا ریشه‌کن‌کردن کروناست. به گزارش ایسنا، عبدالرضا قاسم‌پور افزود: تشدید بازرسی و نظارت‌ها در دستور کار قرار داشته و دارد که روزبه‌روز در بخش دولتی و غیردولتی جدی‌تر و شدیدتر می‌شود.
قاسم‌پور ادامه داد: نیروهای مسلح همراهی خوبی با دانشگاه علوم‌پزشکی داشتند و سنگ‌تمام گذاشتند و هرجا نیاز بود در تأمین امکانات و راه‌اندازی نقاهتگاه و سایر کمک‌ها فعالیت کردند.
قاسم‌پور افزود: فرهنگ‌سازی ماسک از خانه تا خانه در تهران اجرا شد که در استان فارس باید شرایط فراهم شود تا هر زمان مقرر شد در استان فارس نیز عملیاتی شود و جریمه به‌دنبال داشته باشد و فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی انجام شده باشد.
وی ادامه داد: مراجعه‌کنندگان و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان فارس باید حتماً از ماسک استفاده کنند و دستگاه‌های اجرایی استان باید از ارائه خدمات به افراد بدون ماسک خودداری کنند. معاون استاندار فارس گفت: استفاده از امکانات شهری برای آموزش و اطلاع‌رسانی، تسهیل در پرداخت تسهیلات آسیب‌دیدگان از کرونا و پیشگیری از تجمع و ازدحام در مراکز پرتردد موردتأکید بوده است.
قاسم‌پور افزود: همچنین فعال‌شدن تیم‌های نظارتی در شیراز و سایر شهرستان‌های استان را داشتیم و امروز نیز مانور نظارتی در شیراز برگزار و شیراز به ۱۱ منطقه شهری تقسیم شده که در هر منطقه ۲ تیم حضور دارند و با متخلفان برابر ضوابط و مقررات برخورد می‌شود. وی ادامه داد: نظارت ادارات کل در حوزه تحت‌پوشش خود را مصوب کردیم و مدیرانی که بر حوزه تحت‌پوشش نظارت نکنند، مشمول تخلف می‌شوند و برابر قانون و مقررات با آنان برخورد می‌شود. وی گفت: استفاده بیمارستان‌ها از نیروی انسانی سایر ادارات نیز به تصویب ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی