[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

رئیس علوم‌پزشکی شیراز: وضعیت فارس بُحرانی است، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد که وضعیت فارس به لحاظ شیوع کرونا و مرگ و میر ناشی از این بیماری، بُحرانی است و عبور از این شرایط نیاز به همراهی کامل همه افراد دارد. به گزارش دریافتی شیرازنوین، دکتر مهرزاد لطفی دیروز یکشنبه ۱۱ آبان در جلسه روزانه ستاد مدیریت بیماری کرونای علوم پزشکی شیراز، روز پُرتلاش خانواده سلامت فارس در نبرد با کروناویروس، افزایش آمار جان‌باختگان، افراد مبتلا، موارد مشکوک و بستری ناشی از بیماری کووید۱۹ در استان فارس را هشداری جدی خواند که بیمارستان‌ها، تجهیزات و منابع مجموعه سلامت را با بحران مواجه کرده است. لطفی با اشاره به تلاش بی وقفه مجموعه سلامت استان برای مقابله با موج جدید کروناویروس، از افزایش قابل توجه حجم خدمت رسانی در طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: طی ۲۴ ساعت ۴۲۹۶ نمونه از افراد مشکوک گرفته و آزمایش شده است.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز گفت: برای مدیریت این بحران در شهرستان‌ها به حمایت و همکاری مسئولان ارشد و فرمانداران نیاز است.
عبدالرسول همتی گفت: در این راستا مقرر شد تا نشست مشترکی به صورت وبینار با حضور معاون استاندار فارس، مسئولان دانشگاه و فرمانداران استان برگزار شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی