[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

جهاد نوع‌دوستی ، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: فعالیت‌های قرارگاه مواسات در استان فارس با قوت ادامه دارد و مرحله جدید نهضت کمک‌مؤمنانه همزمان با هفته وحدت و سالروز میلاد حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) آغاز خواهد شد.
به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی سپاه فجر، آئین اهدای تحهیزات آموزشی و بسته‌های معیشتی و بهداشتی به جامعه عشایری فارس با حضور سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر و آیت ا... دژکام نماینده ولی‌فقیه در استان فارس برگزار شد.
سردار بوعلی در حاشیه این مراسم با بیان اینکه پایگاه‌های مقاومت بسیج سراسر استان فارس برای مقابله با کرونا فعال شده‌اند، گفت: ثبت‌نام از داوطلبان همیار بیمار و همیار سلامت توسط گروه‌های جهادی آغاز شده و این داوطلبان با توجه به تحصیلات و تخصص و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی به یاری کادر بهداشت و درمان استان خواهند آمد.
وی با بیان اینکه فعالیت‌های قرارگاه مواسات در استان فارس با قوت ادامه دارد، گفت: مرحله جدید نهضت کمک‌مؤمنانه همزمان با هفته وحدت و سالروز میلاد حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) در استان فارس آغاز خواهد شد و مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سه محور وحدت، امنیت و معیشت توسط همه دست اندرکاران این نهضت دنبال می‌شود.
وی با بیان اینکه در این مراسم بیش از 3.5 میلیارد تومان بسته معیشتی و تجهیزات آموزشی به جامعه عشایری فارس اهدا می‌شود، گفت: این اقلام شامل تجهیزات آموزشی، اداری، فرهنگی، بهداشتی و ورزشی موردنیاز مدارس عشایر فارس و بسته‌های معیشتی و بهداشتی است.
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر،  این اقلام با مشارکت آموزش و پرورش عشایر فارس، قرارگاه حضرت احمد بن‌موسی (ع) سپاه فجر، ناحیه بسیج عشایر فارس، قوه‌قضائیه و خیرین نیک اندیش استان تهیه شده است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی