[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۲
  • دوره جدید

رویداد سفیران انقلاب‌اسلامی فرصتی برای هم‌افزایی بین‌المللی باشد، روزنامه شیراز نوین

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: رویداد بزرگ بین‌المللی سفیران انقلاب اسلامی فرصتی ارزشمند برای هم افزایی در حوزه بین‌الملل است. 
به گزارش شیرازنوین، سعید یوسفی  در نخستین رویداد بین‌المللی سفیران انقلاب اسلامی استان فارس ویژه فعالان و هسته‌های دانشجویی حوزه بین‌الملل به صورت مجازی اظهار داشت: بیش از 300 نفر از دانشجویان سراسر کشور در این رویداد مجازی شرکت کردند که 50 درصد از آن‌ها در مقطع تحصیلات تکمیلی هستند. 
وی از حضور بیش از 50 دانشجوی خارجی محصل در دانشگاه‌های داخلی در نخستین رویداد بین‌المللی سفیران انقلاب اسلامی در استان فارس خبر داد و افزود: این موضوع فرصتی ارزشمند برای هم‌افزایی در حوزه بین‌الملل است. 
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه 18 نفر از اساتید مطرح کشوری و بین‌المللی در رویداد بزرگ سفیران انقلاب اسلامی حضور دارند، اضافه کرد: در این دوره 81 هزار نفر ساعت، آموزش را شاهد خواهیم بود و یک کار بزرگ در حوزه بین‌الملل برنامه‌ریزی شده و اجرا خواهد است. 
یوسفی ادامه داد: دانشجویان شرکت کننده در این رویداد با عنوان شبکه هسته‌های بین‌الملل در کارگروه‌های تخصصی بکارگیری و به کنش‌گری خواهند پرداخت.
وی با اشاره به 13 آبان و روز استکبار ستیزی، از آمریکا به عنوان قله استکبار و طاغوت نام برد و تصریح کرد: انقلاب اسلامی با استکبار، ظلم و طغیان مخالف بوده و آمریکا نماد همه اینهاست. 
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه آمریکا نماد استکبار است ابراز داشت: انقلاب اسلامی ضربه‌های مهلکی به استکبار وارد کرده و منافع آن‌ها را به خطر انداخته است.
یوسفی بیان کرد: استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا در کشورهای منطقه جنگ افروزی کرده و به دنبال حفظ منافع خود است که در این راستا جمهوری اسلامی را به عنوان سدی جلوی خود می‌بیند. 
وی با اشاره به ایستادگی آزادی‌خواهان عالم در مقابل استکبار افزود: پایه دنیای استکبار را به لرزه انداخته‌ایم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی