[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

پرویز هادی: برای مدال المپیک، زندگی را کنار گذاشته ام، روزنامه شیراز نوین

دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان گفت: در تمام سال‌های گذشته به مسابقات انتخابی احترام گذاشتم و هر موقع به من تکلیف شده است مانند یک سرباز اطاعت کردم.
پرویز هادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد اردوی اول تیم ملی که پشت سر گذاشته شد، اظهار داشت: 15 روز از خانه کشتی بیرون نیامدیم. خدا را شکر اردوی خوبی بود و همه منتظر همین بودیم. بعد از اینکه مسابقات به تعویق افتاد، من مدتی در تبریز استراحت کردم، اما بعد به تهران آمدم و بدون وقفه زیر نظر اسماعیل پلویی تمرین کردم. رفته رفته بدنم بهتر شد. نمی‌شود گفت کاملاً آماده‌ام، چون پیک نهایی آمادگی‌ام برای مسابقه اصلی بود.
وی با اشاره به تغییراتی که در خانه کشتی ایجاد شده است، ادامه داد: دو هفته اردوی خیلی خوبی در خانه کشتی شهید هادی داشتیم. ضمن تشکر از کادر فنی تیم ملی از مسئولان فدراسیون هم ممنونم که خانه کشتی را مرمت کردند. واقعاً این تعمیرات و تغییرات نیاز بود. آن اتاق‌ها و محوطه در شأن کشتی‌گیران نبود.
هادی در مورد کشتی انتخابی وزن 125 کیلوگرم که روز پنجشنبه هفته جاری برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: اردوی اول که تمام شد دوباره تمریناتم را زیر نظر آقای پلویی ادامه دادم. روز پنجشنبه هم هر چه خدا بخواهد، اتفاق خواهد افتاد. من از اولین روزی که به اردوی تیم ملی آمدم در تمام این سال‌ها به انتخابی احترام گذاشتم و هر موقع به من تکلیف شده است، مثل یک سرباز اطاعت کردم. من در سالیان گذشته همیشه در انتخابی شرکت کردم و حتی یک بار هم بدون مسابقه، اعزام نشدم. معتقدم انتخابی بهترین راه برای انتخاب ملی‌پوشان است. بالاخره کشتی ورزش رو در رویی هست و به این شکل مشخص می‌شود چه کسی بهتر است.
نفر سوم سنگین وزن کشتی آزاد جهان در سال 2018 گفت: از مسئولان فدراسیون تشکر می‌کنم که با این شرایط کرونا و محدودیت‌هایی که هست، انتخابی را می‌خواهند برگزار کنند. این یک مسابقه رسمی است. اسماعیل پلویی به گردن من خیلی حق دارد. او سالیان سال بدون چشمداشت زحمت کشیده است و چیزی جز موفقیت من و مصطفی حسین‌خانی نمی‌خواهد. امیدوارم جواب زحمات او را بدهم. من تلاش می‌کنم نتیجه‌ای بگیرم که او خوشحال شود. خودش هم همین را می‌گوید که فقط می‌خواهد ما نتیجه‌ای در خور این همه تلاش و تمرین بگیریم. همچنین در این سال‌ها، زمان بسیار کمی کنار خانواده‌ام بودم و همه بار زندگی به گردن آنها افتاده است. امیدوارم بتوانم جواب همه این سختی‌ها و تلاشی که کرده‌ام را بگیریم.
پرویز هادی با اشاره به حرف‌هایی که عباس جدیدی در مسابقات آسیایی دهلی به او گفته است، خاطر نشان کرد: الان همه چیزم کشتی است. زندگی، شب و روزم و خانواده‌ام کشتی شده است و چیز دیگری نمی‌بینم. حداقل تا المپیک همین است. باید از عباس جدیدی تشکر کنم که حرف‌هایی خوبی در همین آسیایی دهلی که با هم همسفر بودیم، به من گفت. او انسان بزرگواری است. قبلاً از نزدیک با او برخورد نداشتم. در این سفر حرف‌هایی به من گفت که الان سرلوحه زندگی‌ام قرار دادم و تا روزی که بخواهم کشتی بگیرم هدف دیگری جز کشتی را دنبال نمی‌کنم. او همین حرف را به من زد و گفت حداقل تا المپیک که این استحقاق را داری به مدال برسی، همه زندگی‌ات را کنار بگذار و فقط بچسب به تمرین و هدفی که دنبال می‌کنی. به چیز دیگری فکر نکن و مطمئن باش که صد درصد موفق می‌شوی.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی