[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس: برنامه‌محوربودن در جهاد کشاورزی قابل‌تقدیر است ، روزنامه شیراز نوین

دکتر حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، به اتفاق الهه چراغی معاون بودجه و دکتر احمدعلی افکاری معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این سازمان، روز سه‌شنبه 6 آبان‌ماه در جلسه شورای معاونین سازمان جهاد کشاورزی استان فارس حضور یافتند. به گزارش روابط‌عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، در این جلسه که به ریاست دکتر محمدمهدی قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس تشکیل شد، درخصوص موضوعات بودجه‌ای و ارزیابی عملکرد بحث و تبادل‌نظر شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در این جلسه گفت: برنامه‌محوربودن فعالیت‌ها در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، اقدامی ارزشمند و قابل‌تقدیر است.
لازم به ذکر است، در این جلسه که بیش از دو ساعت به طول انجامید، مدل تعاملی سازمانی اجراشده در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس ارائه شد.
در ادامه این جلسه، الهه چراغی معاون بودجه گزارشی از اعتبارات بودجه‌ای تخصیص داده‌شده به سازمان جهاد کشاورزی استان فارس و همچنین دکتر احمدعلی افکاری معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گزارشی از چگونگی فرایند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی این سازمان ارائه دادند. یادآور می‌شود در پایان این جلسه، دکتر محمدمهدی قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با اهدای لوح تقدیر به رئیس، معاونین و رؤسای گروه این سازمان از همکاری و همراهی‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس با مجموعه جهاد کشاورزی استان فارس تشکر کرد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی