[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

اگر حوزه منابع انسانی تقویت نشود به هدف نهایی خود نخواهیم رسید، روزنامه شیراز نوین

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: باید حوزه منابع انسانی در سازمان‌ها حمایت و تقویت شود. اگر حوزه منابع انسانی در مجموعه‌ها تقویت نشود سازمان به هدف نهایی خود نخواهید رسید.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، دکتر ترکی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در جلسه شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان فارس که با حضور مدیران کل وزارت راه و شهرسازی در استان برگزار شد، افزود: اصلاح فرایندها و روش‌های انجام کار از اولویت‌ها ما در مجموعه وزارت راه و شهرسازی می‌باشد. وی خاطر نشان ساخت: ایجاد سیستم تشویق و ترغیب در سازمان‌ها می‌تواند به راندمان بالای کاری و ایجاد انگیزه برای پرسنل کمک کند و این مهم در دستور کار ما قرار دارد. معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص بحث رضایت مندی کارکنان گفت: بحث رضایت مندی کارکنان در بخش‌های مختلف اعم از رفاه و معیشت برای مجموعه ما بسیار مورد اهمیت است و در برنامه کاری ما قرار دارد و برنامه ریزی‌های خوبی در این جهت شده است.
دکتر ترکی گفت: اصلاح فرایندها و روش‌های انجام کار در کلیه مجموعه وزارت راه و شهرسازی جزو اولویت‌های ما در دست اقدام می‌باشد.
شایان ذکر است در ادامه جلسه مهندس زاهدی مدیر کل راه و شهرسازی فارس و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان در بخش‌های مختلف احداث راه، حمل و نقل هوایی و جاده ای ریلی، هواشناسی و مسکن و شهرسازی و طرح اقدام ملی تولید مسکن در استان فارس توضیحاتی ارائه داد.
گفتنی است هر کدام از مدیران زیر مجموعه این شورا نیز در خصوص حوزه کاری و مشکلات خود مطالبی عنوان کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی