[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

نمایشگاه توانمندی‌ها و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی فارس برپا شد، روزنامه شیراز نوین


نمایشگاه توانمندی‌ها و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی استان فارس برپا و با حضور مسئولان افتتاح شد. به گزارش دریافتی شیرازنوین، نمایشگاه توانمندی‌ها و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی استان فارس دیروز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجتمع ولایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز برپا و با حضور مسئولان کشوری و استانی افتتاح شد. بسیج دانشجویی استان فارس در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به توان علمی جوانان کشور، اقدام به برپایی نمایشگاه توانمندی‌ها و معرفی مراکز تحقیقاتی این مجموعه کرد. در این برنامه از برخی اختراعات دانشجویان بسیجی استان فارس رونمایی شد. همچنین نشست هم اندیشی رؤسا، معاونان پژوهشی دانشگاه‌های استان فارس و دانشجویان با حضور معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور نیز در حاشیه این نمایشگاه برگزار شد.
نشست معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور با مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهر شیراز و کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس و همچنین بازدید از مرکز تحقیقاتی نوآوران بسیج دانشجویی دانشکده دامپزشکی دانشگاه شیراز از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه بود.
این نمایشگاه به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی با تعداد محدودی از هسته‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های استان برگزار شد. در این برنامه از 2 جلد اول فصلنامه نما فارس (نظام مسائل استان فارس) رونمایی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی