[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

در برابر درد و رنج مردم بی‌تفاوت نباشیم، روزنامه شیراز نوین


دکتر علی ناصری در هشتمین نشست یاوران شورا در منطقه پنج شهرداری شیراز که طی دو ماه اخیر صورت پذیرفته، با اشاره به اوج گرفتن و گسترش دوباره شیوع بیماری کرونا در کشور گفت: شست و شوی دست‌ها، رعایت بهداشت فردی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک بهترین شیوه برای پیشگیری و مقابله با این بيماری است. عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه پنج اضافه کرد: در حال حاضر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بهترین راه پیشگیری و مقابله با کرونا می‌باشد.
وی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های یاوران شورا و شهرداری منطقه پنج، با اشاره به اینکه مقابله با این بیماری نیازمند بسیج همگانی است، افزود: در این زمینه یاوران شورا به عنوان رابطان مردم و مسئولان می‌توانند نقش بسیار مهمی در جهت رعایت همگانی فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی ایفا نمایند.
این عضو شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه با اشاره به شرایط نامناسب اقتصادی مردم گفت: نباید نسبت به درد، رنج و غم مردم بی تفاوت بود. وی همچنین افزود: این حق مردم است که مطالبه گر نیازها و خواسته هایشان باشند و در مقابل مسئولان نیز باید پاسخگو باشند. دکتر علی ناصری با بیان این مطلب که مسئولان باید گره از مشکلات مردم باز کنند، گفت: منتخب مردم هستم و وظیفه دارم پیگیر خواسته‌های مردم باشم. وی گسترش و آموزش فرهنگ قدردانی در جامعه را امری مهم دانست و گفت: در راستای فرهنگ مطالبه گری باید فرهنگ قدردانی نیز در جامعه نهادینه شود و اگر اقدام شایسته ای صورت می‌گیرد، از مجریان امر قدردانی شود.
یادآور می‌شود طی هشت نشست اخیر یاوران شورا در منطقه پنج شهرداری شیراز، مشکلات و خواسته‌های مردم در تمام محله‌های این منطقه مطرح شد و ضمن هم اندیشی، راهکارهای مناسب برای حل معضلات منطقه پنج شیراز ارائه شد. همچنین در این نشست‌ها، ضمن تشکیل چهار کارگروه تخصصی آبفا، برق، فرهنگی و حمل و نقل و ترافیک با حضور مسئولان شهرداری منطقه، یاوران شورا و مسئولان حوزه‌های آبفا، برق، فرهنگی و حمل و نقل و ترافیک، مقرر شد گزارش نهایی رفع مشکلات مطرح شده به شهروندان فهیم منطقه پنج ارائه شود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی