[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۱
  • دوره جدید

۱۰۰درصد اعتبارات استانی جذب شده است ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس با اشاره به اعتبار ۱۹۶۰‌میلیارد تومانی استان در سال ۹۹، اعلام کرد که بیش از ۱۰۰ درصد و به میزان دو هزار و ١٠٠ میلیارد تومان تخصیص اعتبار داشته‌ایم. به گزارش شیراز نوین به نقل از ایسنا، حسن نوروزی چهارشنبه ۱۴ آبان در نشست مشترک استاندار فارس و مجمع نمایندگان استان بیان کرد: در فصل تنظیم بودجه ١٤٠٠، از دستگاه‌های اجرایی استان نیازسنجی‌هایی انجام شده است.
او تأکید کرد: نمایندگان فارس باید از طریق وزارتخانه‌ها پیگیر باشند تا طرح‌های استان در بودجه ۱۴۰۰ دیده شود.‌ معاون امور اقتصادی استانداری فارس نیز در ادامه این جلسه بیان کرد: در اسفندماه سال گذشته تنها یک واحد تولید ماسک در فارس داشتیم اما اکنون می‌توانیم ماسک و مواد ضدعفونی صادر کنیم. ظفر افشون با بیان اینکه در زمینه تسهیلات کرونایی، فارس با ٤٤٢ میلیارد تومان پراختی رتبه چهارم کشور را دارد، افزود: از آنجا که مهلت ثبت‌نام اخذ این تسهیلات تمام شده، از نمایندگان مجلس می‌خواهیم که کمک کنند تا مجدداً ثبت‌نام و پرداخت‌ تسهیلات انجام شود.
او ادامه داد: در حوزه واحدهای تعطیل نیز دو کارکرد داریم که هم دستگاه‌های اجرایی ملزم کرده‌ایم تا درون واحدهای خود کلینیک عارضه‌یابی ایجاد کنند و هم در سطح استانی در کارگروه رفع موانع تولید هر هفته این موضوع را دنبال می‌کنیم. معاون امور اقتصادی استانداری فارس از احیای ۳۱۸ واحد تولیدی مشکل دار خبر داد و گفت: در صادرات غیرنفتی یک مشکل اساسی داریم و بعضی از واحدهای تولیدی از جمله مالکین واحدهای سیمانی را محبور به فعال کردن اسکله خصوصی کرده‌ایم. افشون خاطرنشان کرد: نیاز به تسهیلات بانکی به میزان٤٣٩٠‌میلیارد‌تومان برای طرح‌های بالای ٦٠‌درصد پیشرفت فیزیکی داریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی