[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

ضد عفونی مراکز درمانی ادامه‌دار است ، روزنامه شیراز نوین

رئیس‌سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیرازگفت: از ساعت 23 هر شب  برای آتش‌نشانان شیرازی خبری از خستگی و تعطیلی نیست، همه مأموران آتش‌نشانی در رده‌های مختلف با وجود اینکه یک روز پر حادثه را پشت سر گذاشته‌اند، اکنون آماده اند تا به جنگ با ویروس کرونا بروند. وی افزود: در این روزهای مبارزه با ویروس کرونا، آتش‌نشانان شیرازی علاوه بر آمادگی برای انجام حوادث، وظیفه ضدعفونی معابر مراکز درمانی  پرتردد شهر را نیز بر عهده دارند.
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز، محمد هادی قانع افزود: از یازدهم اسفندماه 98 هر شب اقدام به ضدعفونی معابر منتهی به 8 مرکز درمانی سطح شهر می‌کنند. وی اظهار داشت:  بیمارستان حضرت علی اصغر(ع)، بیمارستان شهید بهشتی، بیمارستان شهید فقیهی، بیمارستان نمازی، بیمارستان شهید چمران ، بیمارستان شهید رجایی، درمانگاه امام رضا(ع)، درمانگاه شهید مطهری و (معابر، محوطه‌ها، تابلوهای راهنمایی، نرده‌ها،کیوسک‌های تلفن، المان‌ها، ایستگاه اتوبوس)  هدف این عملیات ضد عفونی می‌باشد. 
رئیس‌سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیرازدر این خصوص اعلام کرد که ضدعفونی اماکن و فضاهای شهری از سوی عوامل آتش‌نشانی تاکنون 200 روز مستمر صورت گرفته و در روزهای آتی هم ادامه خواهد داشت.
محمد هادی قانع درباره جزییات ورود آتش‌نشانی شیراز به موضوع ضدعفونی اماکن و فضاهای شهری، گفت: با دستور شهردار شیراز و تأکید بر این امر مهم همچون سایر حوزه‌های دیگر شهرداری و آتش‌نشانان سایر کلانشهرها در اماکن پرتردد حاضر شده و نسب به ضدعفونی فضاها با محلول‌های ضدعفونی اقدام می‌کنند.
قانع ادامه داد: در بازه زمانی مذکور پانصدو هشتادو نه هزار و 450 لیترمحلول ضدعفونی ، ششصدو نودو شش هزار متر مربع از اماکن شهری را با همت آتش‌نشانان شیرازی ضدعفونی کرده است.
قانع در پایان تأکید کرد: امیدوارهستیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی هر چه زودتر بتوانیم با هم این ویروس منحوس را شکست دهیم.  

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی