[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر فارس: مهم‌ترین موضوع در مقاومت باور آن است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: انقلاب اسلامی به عنوان یک انقلاب پویا و تأثیرگذار در حوزه برون‌مرزی، اثر ژرف و عمیقی بر جامعه جهانی گذاشته است. 
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سپاه فجر، سردار یدالله بوعلی صبح دیروز در رویداد بین المللی سفیران انقلاب اسلامی که به صورت مجازی توسط ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس برگزار شد، با اشاره به مقاومت جهانی و نقش انقلاب اسلامی، اظهار داشت: انقلاب اسلامی به عنوان یک انقلاب پویا و تأثیرگذار در حوزه برون‌مرزی، اثر ژرف و عمیقی بر جامعه جهانی گذاشته است.
وی افزود: حضور اثرگذار انقلاب اسلامی در جامعه جهانی، الگویی بود که حضرت امام خمینی(ره) با عنوان مقاومت به جهان ارائه داد و این موضوع در دفاع مقدس به خوبی دیده و معرفی شد.
فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه مهم‌ترین موضوع در مقاومت باور آن است، پیروزی را نتیجه مقاومت برشمرد و تصریح کرد: کسی که امامش را قبول و اطاعت کند، می‌تواند در برابر ظلم و استکبار پیروز شود و این الگو از طریق مردان خدایی در جنگ تحمیلی، به بیرون از مرزها معرفی و شناسانده شد؛ به نحوی که در سایر کشورهای مسلمان، مفهوم مقاومت پس از دفاع مقدس دیده می‌شود. سردار بوعلی از شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به عنوان اسطوره مقاومت نام برد و بیان داشت: این شهید بزرگوار، تمام محور مقاومت در کشورهای اسلامی را متحد کرد و آنها را به این باور رساند که می‌توان با مقاومت در برابر استکبار به پیروزی رسید.
فرمانده سپاه فجر اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه اثرگذاری، به سرعت در حال پیشرفت بوده و فعالیت آن در دنیا، جبهه کفر را با عجز روبه‌رو کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی