[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۶
  • دوره جدید

شایستگی شیرازی‌ها اثبـات شـد، روزنامه شیراز نوین

هر دو نماینده شیراز در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی، روز پنجشنبه درخشیدند و با نتایجی قاطع، عضو تیم ملی و مسافر مسابقات جهانی شدند.
میثم دلخانی که یکی از قاطع ترین یپروزی‌های این روز را به دست آورد و هشت بر صفر رضا مردی را شکست داد. محمدعلی گرایی نیز در یکی از آخرین دیدارهایی که برگزار شد به مصاف پژمان پشتام رفت و در همان 30 ثانیه نخست موفق شد با یک کول انداز تماشایی چهار امتیاز کسب کند. نتیجه چهار بر صفر تا آخرین دقیقه مسابقه پابرجا بود تا اینکه پشتام توانست دو امتیاز را جبران کند اما در نهایت این قهرمان شیرازی بود که بازی را به خوبی اداره کرد و موفق شد دوبنده تیم ملی را از آن خود کند.
رقابت‌های انتخابی درون اردویی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در مسابقات جهانی صربستان روز پنج شنبه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و بدون حضور تماشاگران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:
نتایج مسابقات صبح:
57 کیلوگرم: رضا اطری، برنده 4 - رحمان عموزاد 4
57 کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده 5 - نادر حاج آقانیا 3
72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 9 - اشکان سعادتی فر صفر
70 کیلوگرم: امیرحسین حسینی، برنده 5 - عرفان الهی 1
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 4 - مهدی علیاری 1
92 کیلوگرم: ارشک محبی، برنده 5 - حسین شهبازی 2
92 کیلوگرم: حسین جلالی نژاد، برنده 7- محمدحسین میرباغبان 4
55 کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده 6 - سجاد عباس پور 2
97 کیلوگرم: علی شعبانی، برنده 7 - مجتبی گلیج 3
63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده 8 رضا مردی صفر
97 کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده 5 - دانیال شریعتی نیا صفر
67 کیلوگرم: حسین اسدی، برنده 3 محمدجواد رضایی 1
125 کیلوگرم: امین طاهری، برنده 9- پرویز هادی 4
82 کیلوگرم: محمد ناقوسی، برنده 3- جمال اسماعیلی صفر
125 کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده 4- یداله محبی 1
نتایج مسابقات بعد از ظهر:
57 کیلوگرم: رحمان عموزاد، برنده - نادر حاج آقانیا (حاضر نشد)
57 کیلوگرم: رضا اطری، برنده 2 - علیرضا سرلک 1
92 کیلوگرم: ارشک محبی، برنده 7 - محمدحسین میرباغبان 6
92 کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده 4 - حسین شهبازی صفر
97 کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده 2- مجتبی گلیج 1
97 کیلوگرم: علی شعبانی، برنده 6 - دانیال شریعتی نیا 2
125 کیلوگرم: امین طاهری، برنده - یداله محبی (به دلیل مصدومیت حاضر نشد)
125 کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده 4- پرویز هادی صفر
60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 9 - پویا ناصرپور 5
61 کیلوگرم: مجید داستان، برنده 2- بهنام احسان پور 1
87 کیلوگرم: حسین نوری، برنده 2- رامین طاهری 1
86 کیلوگرم: حسن یزدانی، برنده 11- احمد بذری صفر
92 کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده 6 - حسین جلالی نژاد صفر
97 کیلوگرم: محمدهادی ساروی، برنده 5- مهدی بالی 1
70 کیلوگرم: یونس امامی، برنده 5- امیرحسین حسینی 2
57 کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده 10 - رحمان عموزاد 8
72 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 1- علی ارسلان 1
92 کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده 6 - ارشک محبی 2
97 کیلوگرم: علی شعبانی، برنده 8- محمدحسین محمدیان 4
77 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 4 - پژمان پشتام 2
125 کیلوگرم: امین طاهری، برنده 2 - امیرحسین زارع صفر
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 3 - علی اکبر یوسفی 1
92 کیلوگرم: ارشک محبی، برنده 3 - حسین جلالی نژاد صفر
97 کیلوگرم: علی شعبانی، برنده 4- محمدحسین محمدیان صفر
125 کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده 3- امین طاهری 1
125 کیلوگرم: امین طاهری، برنده 4- امیرحسین زارع 3
با اعلام کادر فنی در اوزان 97 و 125 کیلوگرم کشتی میان علی شعبانی - محمدحسین محمدیان و امین طاهری - امیرحسین زارع 2 پیروزی از 3 مسابقه خواهد بود.
پویا دادمرز با شکست عباس پور نفر نخست وزن 55 کیلوگرم کشتی فرنگی شد.
میثم دلخانی با پیروزی مقابل رضا مردی بعنوان فرد نخست وزن 63 کیلوگرم کشتی فرنگی شناخته شد.
حسین اسدی با پیروزی مقابل محمدجواد رضایی فرد نخست وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی شد.
محمد ناقوسی پس از غلبه بر جمال اسماعیلی به‌عنوان فرد نخست وزن 82 کیلوگرم کشتی فرنگی شناخته شد.
رضا اطری با دو پیروزی در وزن 57 کیلوگرم آزاد به‌عنوان نفر اول این وزن شناخته شد.
علیرضا نجاتی با برتری مقابل پویا ناصرپور نفر برتر وزن 60 کیلوگرم کشتی فرنگی شد.
مجید داستان با پیروزی مقابل بهنام احسان پور نفر برتر وزن 61 کیلوگرم کشتی آزاد شد.
حسین نوری با شکست رامین طاهری نفر برتر وزن 87 کیلوگرم کشتی فرنگی شد.
حسن یزدانی با شکست احمد بذری نفر نخست وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد شد.
محمدهادی ساروی با شکست مهدی بالی در وزن 97 کیلوگرم کشتی فرنگی نفر برتر این وزن شد.
یونس امامی مقابل امیرحسین حسینی به برتری دست یافت و فرد نخست وزن 70 کیلوگرم کشتی آزاد شد.
در وزن 72 کیلوگرم کشتی فرنگی امین کاویانی نژاد با پیروزی مقابل علی ارسلان به‌عنوان فرد نخست شناخته شد.
در وزن 92 کیلوگرم کشتی آزاد کامران قاسم پور با 3 پیروزی به‌عنوان فرد نخست شناخته شد.
محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم کشتی فرنگی از سد پژمان پشتام گذشت و به‌عنوان نفر اول این وزن شناخته شد.
در وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی امیر قاسمی منجزی با گذر از علی اکبر یوسفی به‌عنوان فرد نخست شناخته شد.
علی شعبانی با دو پیروزی مقابل محمدحسین محمدیان در وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد نفر نخست این وزن شد.
در وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد امین طاهری با 2 پیروزی مقابل امیرحسین زارع به‌عنوان فرد نخست معرفی شد.
نتایج کامل رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در اوزان دهگانه به شرح زیر است:
کشتی آزاد:
57 کیلوگرم: 1- رضا اطری (مازندران) 2- علیرضا سرلک (لرستان) 3- رحمان عموزاد (مازندران) 4- نادر حاج آقانیا (کرمان)
61 کیلوگرم: 1- مجید داستان 2- بهنام احسان پور
65 کیلوگرم: 1- امیرمحمد یزدانی (مازندران) 2- مرتضی قیاسی (لرستان) 3- میثم نصیری (زنجان) 4- امیرحسین مقصودی (تهران) 5- شایان حمزه (مازندران) 6- پیمان بیابانی (تهران)
70 کیلوگرم: 1- یونس امامی (تهران) 2- امیرحسین حسینی (تهران) 3- عرفان الهی (مازندران)
74 کیلوگرم: 1- مصطفی حسین خانی (تهران) 2- جمال عبادی (خوزستان) 3- مسعود کمروند (همدان) 4- محمدصادق فیروزپور (مازندران) 5- سعید داداش پور (مازندران)
79 کیلوگرم: 1- علی سوادکوهی (مازندران) 2- حمید زرین پیکر (تهران) پیمان یاراحمدی (لرستان) 4- بهمن تیموری (کرمانشاه)
86 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (مازندران) 2- احمد بذری (مازندران)
92 کیلوگرم: 1- کامران قاسم پور (مازندران) 2- ارشک محبی (کرمانشاه) 3- حسین جلالی نژاد لرستان) 4- محمدحسین میرباغبان (تهران) 5- حسین شهبازی (تهران)
97 کیلوگرم: 1- علی شعبانی (مازندران) 2- محمدحسین محمدیان (مازندران) 3- مجتبی گلیج (مازندران) 4- دانیال شریعتی نیا (همدان)
125 کیلوگرم: 1- امین طاهری (تهران) 2- امیرحسین زارع (مازندران) 3- پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 4- یداله محبی (کرمانشاه)
کشتی فرنگی:
55 کیلوگرم: 1- پویا دادمرز (خوزستان) 2- سجاد عباس پور (مازندران)
60 کیلوگرم: 1- علیرضا نجاتی (قم) 2- پویا ناصرپور (خوزستان)
63 کیلوگرم: 1- میثم دلخانی (فارس) 2- رضا مردی (قم)
67 کیلوگرم: 1- حسین اسدی (خوزستان) 2- محمدجواد رضایی (قم)
72 کیلوگرم: 1- امین کاویانی نژاد (خوزستان) 2- علی ارسلان (مازندران) 3- اشکان سعادتی فر (تهران)
77 کیلوگرم: 1- محمدعلی گرایی (فارس) 2- پژمان پشتام (تهران)
82 کیلوگرم: 1- محمد ناقوسی (خوزستان) 2- جمال اسماعیلی (تهران)
87 کیلوگرم: 1- حسین نوری (البرز) 2- رامین طاهری (خوزستان)
97 کیلوگرم: 1- محمدهادی ساروی (مازندران) 2- مهدی بالی (مازندران) 3- مهدی علیاری (تهران)
130 کیلوگرم: 1- امیر قاسمی منجزی (خوزستان) 2- علی اکبر یوسفی (مازندران)
رقابت‌های کشتی بزرگسالان قهرمانی جهان روزهای 22 تا 30 آذرماه سال جاری در شهر بلگراد صربستان برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی