[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۰
  • دوره جدید

تعاونی‌ها روی خط احتکار ، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره بازرسی سازمان صمت فارس خبر داد: تعاونی مصرف محتکر پلمب شد 
تعاونی‌ها روی خط احتکار 

زارع: در این فروشگاه تعاونی تاریخ مصرف و قیمت مواد شوینده و خوراکی پاک می‌شده است 

رئیس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از کشف مقادیری موادغذایی و شوینده احتکار شده در انبار یک شرکت تعاونی مصرف در شیراز خبر داد.
حمید زارع دیروز شنبه ۱۷ آبان اعلام کرد: با هوشیاری مردم و حضور بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، مقادیر قابل توجهی کالا شامل مواد غذایی و شوینده احتکار شده در انبار یک شرکت تعاونی مصرف در شیراز، شناسایی شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از بازرسی سازمان صمت فارس، زارع گفت: با دریافت اخباری مبنی بر احتکار مواد غذایی در انباری در شیراز بازرسان این سازمان به همراه نمایندگان تعزیرات حکومتی و اطلاعات سپاه به محل اعزام شده و مقادیری کالا شامل مواد شوینده، انواع روغن خوراکی، برنج، شکر و قند در این انبار کشف و ضبط کردند.
زارع اضافه کرد: درحالی‌که اکنون در بازار با کمبود روغن خوراکی مواجه هستیم، در این انبار بیش از ۷هزار عدد مواد شوینده و بیش از ۳هزار عدد انواع روغن خوراکی کشف شده است.
بر پایه اظهارات وی، مسئولان انبار یاد شده با استخدام نیرو، قیمت و تاریخ مصرف درج شده روی مواد شوینده‌ها را پاک می‌کردند تا قیمت و تاریخ مصرف جدید روی آنها درج کنند!
رئیس اداره بازرسی سازمان صمت فارس گفت: پرونده تخلف این انبار به ارزش بیش از یک میلیارد ریال، برای صدور رأی و طی مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال و انبار و فروشگاه این شرکت تعاونی پلمب شده است.
زارع با تأکید بر برخورد جدی با برهم زنندگان نظم بازار و محتکران و گران‌فروشان از مردم خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا انبار مقادیر زیادی کالا در منازل موارد را از طریق تلفن ۱۲۴ (ستاد خبری سازمان صمت فارس) اطلاع دهند تا بازرسان در اسرع وقت به آن رسیدگی کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی