[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

علی روزی‌طلب: همگانی‌کردن تیراندازی با کمان اولویت برنامه‌های هیئت است، روزنامه شیراز نوین

رئیس جدید هیئت تیراندازی با کمان استان فارس گفت: از مهم ترین اهداف و برنامه‌های هیئت در یک چشم انداز برنامه چهار ساله، همگانی کردن تیراندازی با کمان است.
علی روزی طلب در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورزش در پارس، اظهار داشت: اعتقاد بر این داریم که با افزایش تعداد ورزشکاران به ویژه ورزشکاران سازماندهی شده می‌توان به اهداف توسعه در دو بعد همگانی و قهرمانی این ورزش دست یافت.
وی با بیان اینکه مهم ترین رکن تشکیلات یا سازمان‌های ورزشی ورزشکاران هستند که بدون حضور آن سایر سطوح مدیریتی کم اثر یا بی اثر است، بیان کرد: از جمله اهداف هیئت تشکیل باشگاه‌های رسمی توسط بخش خصوصی و ارگان‌های دولتی و همچنین واگذاری امور آموزش و ورزش حرفه ای به آنان است.
رئیس جدید هیئت تیراندازی با کمان استان فارس با تأکید بر اینکه نقش هیئت باید پشتیبانی، نظارت بر آموزش و همچنین استعدادیابی باشد، گفت: با توجه به اینکه تیراندازی با کمان از رشته‌های المپیکی به شمار می‌رود، برای رسیدن به سطح اول جهان نیاز به تشکیل آکادمی تخصصی این رشته است تا از طریق آن تیم‌های تحقیق و پژوهش با اطلاع از آخرین اطلاعات، تکنیک‌ها روش‌های آموزش و تجهیزات بتوانند ورزشکاران را هدایت کنند.
این مسئول با قدردانی حمایت‌های دکتر حاجی زاده، مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس اظهار امیدواری کرد: با یک برنامه ریزی همه جانبه و حمایت از ورزشکاران بتوانیم ورزش تیراندازی با کمان در این استان توسعه داده و به جایگاه واقعی خود برسانیم.
براساس این گزارش، علی روزی طلب متولد ۱۳۵۳ و کارشناس شهرداری شیراز است. از سوابق ورزشی وی می‌توان به رئیس هیئت تیراندازی با کمان شهرستان شیراز و دبیر هیئت استان فارس، رئیس هیئت اسکیت شهرستان شیراز، کارشناس اماکن ورزشی شهرداری، کارشناس ورزش‌های شهروندی و همگانی شهرداری شیراز، معاون تربیت بدنی شهرداری و مدیر تربیت بدنی معاونت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز اشاره کرد.
روزی طلب مربی و مدرس فدراسیون تیراندازی و مربی تیراندازی با کمان استان فارس است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی