[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۸
  • دوره جدید

به‌دنبال ثبت رکورد جدید در پرش طول هستم، روزنامه شیراز نوین


رئیس کمیته بزرگسالان دو و میدانی ورزش‌های همگانی استان فارس گفت: در رشته پرش طول بیشترین پرش با ارتفاع چهار و ۵۵ متر بوده است که به دنبال ثبت رکورد جدید هستم.
جمال مرادی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورزش در پارس، با بیان اینکه در دوران شیوع ویروس کرونا کمی از تمرینات عقب ماندم، اظهار داشت: اگر شرایط مهیا شود و به تمرینات برگردم به دنبال ثبت رکورد‌های جدیدی در پرش طول هستم.
وی عضو تیم پیشکسوتان کشور است که از زمان نونهالی فعالیت ورزشی خود را آغاز کرده است و بازنشسته نیروهای مسلح ارتش است.
رئیس کمیته پیشکسوتان استان بیان کرد: بعد از بازنشستگی وقت آزادتری داشتم و زیر نظر یک مربی تمریناتم را انجام دادم و در مسابقات استانی و کشوری مقام کسب کردم.
مرادی با اشاره به قهرمان پرش طول کشور در سال ۹۶، ادامه داد: بعد از این قهرمانی جهت شرکت در مسابقات مالزی انتخاب شدم اما متأسفانه به دلیل شرایط مالی نتوانستم در این مسابقات شرکت کنم.
وی که دارای مقام‌هایی در مسابقات نیروهای مسلح کشور در دوران خدمت خود بوده است، اضافه کرد: در سال ۹۷ در مسابقات کشوری شرکت کردم و مقام دوم را به دست آوردم.
رئیس کمیته پیشکسوتان دو و میدانی ورزش‌های همگانی استان با بیان اینکه پیشکسوتان شامل رده‌های سنی ۳۵ سال به بالا می‌شود و مسابقات به صورت پنج سال به پنج سال رده بندی می‌شود، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند به کمیته پیشکسوتان مراجعه کنند و پس از آموزش‌ها و تمرینات میتوانند در مسابقات هم شرکت کنند.
مرادی در پایان ضمن قدردانی از حمایت‌های سیروس پاک فطرت، رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس از پیشکسوتان دونده به جمله عقل سالم در بدن سالم است، اشاره کرد و افزود: ورزش در مرحله اول سلامتی می‌آورد و توصیه ای که جوانان دارم ورزش را فراموش نکنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی