[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

تیرانداز پارک قوری دستگیر شد ، روزنامه شیراز نوین

فردی که با حالت روانی نامناسب در پارک «قوری» شیراز اقدام به تیراندازی به سمت مأموران پلیس کرده و باعث ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان شده بود، دستگیر شد. 
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس، در این خصوص اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر رؤیت یک فرد مشکوک در پارک قوری این شهرستان، بلافاصله مأموران کلانتری «قدمگاه» جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
سرهنگ «فرج شجاعی» ادامه داد: مأموران انتظامی با حضور در صحنه، یک فرد مسلح به سلاح کلت کمری را مشاهده کردند و ضمن دعوت وی به آرامش، خواستار تحویل سلاح خود به پلیس شدند.
وی افزود: متهم بدون توجه به صحبت‌های مأموران، با شلیک چندین تیر به سمت مأموران انتظامی و همچنین شلیک تیر هوایی، با سوار شدن بر یک خودرو پراید عبوری نزدیک محل و وادار کردن راننده آن به حرکت، قصد متواری شدن را داشت. فرمانده انتظامی شیراز گفت: در این راستا مأموران انتظامی با سرعت عمل خود، ضمن رعایت قانون به‌کارگیری سلاح و شلیک گلوله به سمت لاستیک‌های این خودرو، مانع از متواری شدن متهم شده و وی را دستگیر کردند. سرهنگ شجاعی با بیان اینکه در بازرسی از این متهم، یک قبضه اسلحه کلت کمری و یک عدد دوربین کشف شد، افزود: متهم هنگام تیر اندازی حالت روانی مناسبی نداشته و تحقیقات تکمیلی پلیس در خصوص انگیزه وی از این اقدام ادامه دارد. فرمانده انتظامی شهرستان شیراز ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی مردم با مأموران نیروی انتظامی، گفت: پلیس با افرادی که قصد بر هم زدن امنیت و آرامش مردم را داشته باشند، قاطعانه و بر اساس قانون برخورد خواهد کرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی