[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

مدیرعامل شستا تأکید کرد: رفع چالش‌های کسب‌وکار با هم‌افزایی ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شستا تأکید کرد: 
رفع چالش‌های کسب‌وکار 
با هم‌افزایی
 
به گزارش روابط عمومی شرکت لعابیران، محمدرضوانی فر مدیر عامل شستا در سفر یک روزه خود در استان فارس از کارخانجات و شرکت‌های تابعه شستا از جمله شرکت‌های لعابیران، پشم شیشه ایران و سیمان فارس بازدید کرد.
در ابتدای این دیدار نادر رضایی منش مدیرعامل شرکت لعابیران گزارشی از عملکرد این شرکت، اهداف و برنامه‌های پیش رو را بیان کرد.
 بازدید از کارخانه لعابیران با حضور ظفر افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس و مدیرعامل شرکت لعابیران نادر رضایی منش صورت پذیرفت. محمد رضوانی فر ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه لعابیران از جمله خطوط تولید، واحد تحقیق و توسعه و واحد کنترل کیفیت به بررسی چالش‌های کسب و کار در این صنعت پرداخت و در ادامه بر هم افزایی بیشتر شرکت‌های تابعه علی الخصوص در تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتر با نظارت مستقیم مدیر عامل هلدینگ صدرتأمین تاکید کرد.
همچنین خاطر نشان کرد در راستای ارتقای مشتری مداری با در نظر گرفتن پیشینه شرکت لعابیران در تحویل به موقع سفارشات تلاش و همت جمعی در حفظ این ارزش و جلب رضایت مشتریان صورت پذیرد.وی در خصوص تأمین سرمایه در گردش شرکت لعابیران نیز تأکید کرد نهایت مساعدت را به عمل خواهد آورد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی