[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۳
  • دوره جدید

مذاکره با مربی خارجی برای تیم ملی هندبال ایران ، روزنامه شیراز نوین


رئیس فدراسیون هندبال گفت: چند روزی است که با یک مربی خارجی در حال مذاکره هستیم و اگر با او به تفاهم برسیم تا مسابقات قهرمانی آسیا در کنار تیم ملی هندبال خواهد بود. علیرضا پاکدل در گفت و گو با ایسنا، در خصوص انتخاب سرمربی خارجی برای تیم ملی هندبال مردان اظهار کرد: ۷ ماهی است که این موضوع را دنبال می‌کنیم. اول با ۳ گزینه خارجی شروع کردیم و وارد مذاکره شدیم. ۲۰ روزی است که با یکی از گزینه‌ها به نتایج خوبی رسیده‌ایم اما هنوز در مورد برخی جزئیات در حال صحبت هستیم. رئیس فدراسیون هندبال افزود: باید ببینیم تاریخ برگزاری قهرمانی آسیا به چه شکلی است تا به امید خدا اگر در مورد دو سه گزینه نهایی هم به تفاهم رسیدیم بتوانیم از این مربی خارجی استفاده کنیم. 
وی در خصوص سطح این سرمربی خارجی افزود: بارها گفتم اگر قرار باشد مربی درجه دو یا سه خارجی به خدمت بگیرم از همان مربی ایرانی استفاده خواهم کرد.
پاکدل در پاسخ به این سؤال که قرارداد سرمربی تیم ملی هندبال برای چه مدت است، گفت: اگر با این سرمربی به توافق برسیم فعلاً برای مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی قهرمانی جهان خواهد بود. وی در ادامه در خصوص برگزاری ادامه رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان گفت: از ۲۰ آبان رقابت‌ها آغاز می‌شود و تیم‌ها هم طبق زمان‌بندی از ۱۸ آبان برای انجام تست‌های pcr به تهران می‌آیند. برای این دور از مسابقات تدابیر شدیدتری را در نظر گرفتیم. به‌جز ۱۶ بازیکن و ۴ مربی از حضور سایر افراد مازاد در مسابقات جلوگیری خواهد شد. وی افزود: قطعاً مقداری شرایط را سخت‌تر خواهیم کرد. تلاش می‌کنیم در این چهار روز مسابقات با توجه به شرایط کشور سلامتی بازیکنان، مربیان و خانواده‌های آن‌ها که ارزش زیادی برای ما دارد حفظ شود. رئیس فدراسیون هندبال در پایان گفت: اردوی تیم ملی نوجوانان در دهدشت در حال انجام است و امروز به پایان می‌رسد. اردوی تیم ملی جوانان هم بعد از پایان این دوره از مسابقات لیگ آغاز خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی