[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۵
  • دوره جدید

تداوم حمایت از خانواده زندانیان ، روزنامه شیراز نوین

دادستان عمومی و انقلاب شیراز در جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت زندانیان شیراز گفت: خدمت به اقشار آسیب پذیر و محروم جامعه و به ویژه رسیدگی به مشکلات خانواده‌های زندانیان نیازمند در دوران تحول قوه قضائیه از اولویت‌های مهم دستگاه قضائی است.
حیدر آسیابی افزود: کمک به همنوعان به ویژه افراد درمانده و گرفتار دربند و خانواده آنان، لطف و عنایت پروردگار است و اگر این افراد و خانواده‌ها حمایت نشوند دچار بزهکاری‌های بیشتری می‌شوند.
رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت زندانیان شیراز یادآور شد: خیرین استان فارس همیشه در عرصه‌های مختلف پیشرو هستند و برای ایجاد کارگاه‌های اشتغال‌زایی و ایجاد درآمد پایدار برای خانواده‌های زیرپوشش و همچنین تأمین نیازهای اساسی این خانواده‌ها لازم است انجمن حمایت با تلاش بیشتر، از ظرفیت نیکوکاران استان استفاده کند تا ضمن درآمدزایی و تأمین بسته‌های معیشتی آسیب‌های کمتری متوجه این خانواده‌ها گردد.
دادستان عمومی و انقلاب شیراز ضمن قدردانی از نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس گفت: با همت آستان قدس رضوی و مشارکت انجمن حمایت زندانیان مبلغ 560میلیون ریال بین 125خانواده نیازمند زندانیان شیراز توزیع شده است که این کار ارزشمند جای قدردانی دارد.
وی اضافه کرد: نمایندگی آستان قدس در استان فارس تعداد 125 خانوار زیرپوشش انجمن حمایت زندانیان شیراز را زیر چتر حمایتی خود قرار داده است که این خانواده‌ها از سایر خدمات آستان هم بهره مند می‌شوند که همه این اقدامات از برکات حضور امام رضا(ع) در ایران برای دستگیری از نیازمندان و لبیک به فرامین رهبری است که شامل حال خانواده‌های زندانیان نیازمند در شیراز نیز شده است.
آسیابی همچنین در ادامه تأکید کرد: با توجه به اینکه پیمانکار فاز دوم پروژه مجتمع فرهنگی انجمن حمایت شیراز انتخاب شده است، به منظور تسریع در تکمیل پروژه اقدامات فوری صورت پذیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی