[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه همچنان به‌دنبال جانشین هاشم‌زاده در تیم ملی فوتسال ، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران امیدوار است یک مربی جدید به کادر فنی تیم ملی اضافه شود.
به گزارش ایسنا، چندی پیش و به دنبال عدم پرداخت مطالبات مربیان تیم ملی فوتسال، محمد هاشم زاده دستیار محمد نظام الشریعه از تیم ملی فوتسال خداحافظی کرد. با توجه به پیشنهاد وحید شمسایی و باشگاه گیتی پسند به هاشم زاده برای حضور در کادر فنی این تیم باشگاهی، این مربی ترجیح داد عطای مجانی کار کردن در تیم ملی را به لقایش بخشیده و راهی اصفهان شود.
گرچه در آن روزها ناظم الشریعه و پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال از تلاش برای متقاعد کردن هاشم زاده برای ماندن در تیم ملی خبر دادند، اما در نهایت این مربی در اصفهان مستقر شد و تیم ملی بدون یکی از مربیان خود در دو بازی دوستانه به مصاف ازبکستان رفت. ناظم الشریعه پس از جدایی هاشم زاده رسماً درخواست کرد تا یک مربی جدید به کادر فنی تیم ملی اضافه شود اما کمیته فوتسال اعلام کرد با توجه به زمان کم تا شروع مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا فعلاًَ این اتفاق رخ نمی‌دهد.
حالا که این بازی‌ها بار دیگر به تعویق افتاده ناظم الشریعه از کمیته فوتسال خواسته تا زمینه اضافه شدن یک دستیار به تیم ملی را فراهم کنند. گویا ناظم الشریعه به فدراسیون فوتبال اعلام کرده حتماً به یک دستیار نیاز دارد و باید برای مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا یک مربی دیگر نیز در کنار محمدرضا حیدریان حضور داشته باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی