[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۶
  • دوره جدید

لزوم تأسیس صندوق‌های قرض‌الحسنه در کارخانه‌ها برای رفاه حال کارگران، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فسا، جلسه شورای متناظر با حضور نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی، معاونت خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی و کارشناسان بهداشت حرفه ای کارخانجات با بیش از 50 نفر کارگر، در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فسا برگزار شد.
محمد حسین رستمیان در این جلسه هدف از برگزاری و تشکیل این شورا را بازرسی از خانه‌های بهداشت کارگری به صورت ماهیانه به منظور حفظ سلامت کارگران شهرستان عنوان کرد.
وی ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بین کارگران، برگزاری دوره‌های مهار خشم و استرس لازم و ضروری به نظر می‌رسد.
رستمیان اشاره کرد: در این شرایط سخت و به منظور رفاه حال کارگران، کارخانجاتی که فاقد صندوق‌های قرض الحسنه می‌باشند، راه اندازی و تشکیل صندوق قرض الحسنه که می‌تواند رفاه کارگران را در پی داشته باشد در دستور کار قرار دهند.
رستمیان در پایان افزود: دوره‌های آموزش پیشگیری از اعتیاد، مهارت‌های زندگی و دوره آموزشی بورس و... جهت بالا بردن دانش کارگران با رعایت شیوه‌نامه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در دستور و برنامه کار کارخانجات قرار گیرد. شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی