[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

مسئول روابط‌عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز معرفی شد، روزنامه شیراز نوین


 فرزاد وثوقی- گروه خبر
مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه احمدبن موسی(ع) شیراز معرفی شد. درمراسمی با حضور فرمانده بسیج مقاومت ناحیه احمدبن موسی(ع) شیرازو حجت الاسلام محمود رمضانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه احمدبن موسی(ع) سروان پاسدار حسین روزبهی به عنوان مسوول روابط عمومی سپاه ناحیه احمدبن موسی(ع) شیراز معرفی شد.
سرهنگ پاسدار مرتضی خسروانی فرمانده بسیج مقاومت ناحیه احمدبن موسی(ع) شیراز در این مراسم با تجلیل از زحمات پاسدار جواد زارعی وعملکرد مثبت وی در گذشته از بسیجیان این ناحیه خواست با همکاری همه جانبه با روابط عمومی و مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در شناسایی نیازمندان واعطای کمک‌های مؤمنانه دربین خانواده‌های نیازمند تلاش مضاعف داشته باشند.
به گفته این مسئول باید در راستای کمک و یاری رسانی به اهالی این ناحیه که در شرایط سخت و بحرانی تهاجم کرونا ویروس دچار آسیب دیدگی اقتصادی شده اند، کوشش مضاعف داشته باشیم. حجت الاسلام محمود رمضانی نیز دراین مراسم با بیان نکات اخلاقی و محاسن یاری رسانی به اقشار محروم و نیازمند گفت: این سنت حسنه به‌طور پیوسته در جامعه ما وجود داشته و خواهد داشت و می‌بایست با سخت کوشی در این دوره از تاریخ سرافرازانه عمل کنیم. وی اطلاع رسانی به موقع و هدفمند را یکی از اصول اساسی روابط عمومی‌ها دانست و تأکید کرد: با اطلاع رسانی می‌توان عملکردی شفاف ارائه کرد و دیگران را به این امر خیر تشویق نمود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی