[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۳
  • دوره جدید

بهترین عکس‌های ثبت‌شده از نشنال‌جئوگرافیک در سال ۲۰۱۹، روزنامه شیراز نوین

بهترین عکس‌های ثبت‌شده
از نشنال‌جئوگرافیک در سال 2019

در مطلب پیش ‌رو نگاهی خواهیم داشت به چندی از برترین عکس‌های سال 2019 که از نگاه نشنال جئوگرافیک انتخاب شده‌اند. به گزارش لست‌سکند، بسیاری از عکس‌های منتخب نشنال جئوگرافیک صرفاً بیانگر زیبایی‌ها نیستند و گاها بعضی از آن‌ها، عکس‌هایی غم‌انگیز و ناراحت کننده‌ای هستند که انسان را به تفکر وادار می‌کند. با ما همراه باشید.
در این تصویر الکس هانولد را مشاهده می‌کنید؛ صخره نوردی که تنهایی بدون هیچ طناب و تجهیزات ایمنی در حال بالا رفتن از دره‌های یوسمتی کالیفرنیاست. ارتفاع این دره حدود 914 متر است. کوچک‌ترین اشتباهی در طی این ماجراجویی پایان خوشی نخواهد داشت.
در آغوش کشیده شدن یک بچه زرافه یتیم در کمپ سارارا. این کمپ که در جنوب کنیا واقع شده است، حیوانات کم سن و سال و یتیم را پیدا می‌کنند، از آن‌ها مراقبت می‌کنند و پس از بزرگ شدن آن‌ها را به طبیعت بازمی‌گردانند.
یک فیل نر در پارک ملی گورونگوسا موزامبیک که در حال خوردن عصرانه است. بسیاری از این فیل‌ها به دلیل عاج‌هایشان توسط انسان‌ها به قتل رسیدند؛ که علت اصلی آن جنگ داخلی 15 ساله‌ای بود که در سال 1992 پایان یافت. هم‌اکنون به دلیل مراقبت‌های لازم جمعیت این فیل‌ها در حال افزایش و بهبود یافتن است.
سربازان کانادایی در حال قدم زدن روی لاشه‌ هواپیمایی که فاصله‌ای کمتر از 1000 متر با قطب شمال دارد. این سربازان با گرم شدن قطب شمال به دنبال و بررسی امکان بقا در این مکان (جزیره کورنوالیس) هستند.
400 سرباز آمریکایی که در حال فرود آمدن با چترهای خود در نزدیکی پادگان گریلی آلاسکا. این سربازها با تمرین در نقاط مختلفی که شرایط جوی مختلفی (مانند هوای بسیار سرد) دارد خود را برای هر عملیاتی آماده می‌کنند.
تصویر نوجوانی که شن‌های ناشی از کار در معادن صورت و پلکانش در بر گرفته است. این نوجوان یکی از هزاران افرادی است که در نیجر به دلیل بیکاری، در معادن به دنبال ذخایر باارزشی چون طلاست.
تصویری از خوابیدن کودکان در مهدکودکی واقع در بایانزورخ مغولستان. برای کاهش آلودگی هوا داخل خانه، هر اتاق به یک دستگاه تصفیه هوا مجهز شده است. کودکان در برابر آلودگی هوا بسیار آسیب‌پذیر هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی