[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

احتمال برگزاری لیگ برتر فوتسال به‌صورت مجتمع قوت گرفت، روزنامه شیراز نوین

با توجه به تأخیر در شروع لیگ برتر فوتسال، احتمال دارد شیوه برگزاری بازی‌ها دستخوش تغییراتی شود.
به گزارش ایسنا، با وجود اینکه سازمان لیگ فوتسال اعلام کرده بود فصل جدید لیگ برتر فوتسال از اول آبان برگزار می‌شود اما هنوز مجوز برگزاری مسابقات از سوی ستاد مقابله با کرونا صادر نشده است. در جلسه هم اندیشی مدیران لیگ برتری فوتسال در مرداد امسال مقرر شد با توجه به شرایط کنونی، بازی‌های این فصل در دو گروه ۷ تیمی برگزار شود و با وجود اینکه سازمان لیگ پیشنهاد داد بازی‌ها به صورت مجتمع باشد باشگاه‌ها درخواست دادند که بازی‌های گروهی به صورت رفت و برگشت برگزار شود که این عامل یکی از دلایل تأخیر در صدور مجوز بوده است.
طرح برگزاری بازی‌های این فصل به صورت مجتمع بار دیگر در دستور سازمان لیگ فوتسال قرار گرفته و به احتمال زیاد شیوه برگزاری بازی‌های لیگ برتر دستخوش تغییراتی می‌شود.
قرار است بازی‌ها به میزبانی تهران در دو گروه و در دو سالن هندبال و غدیر تهران برگزار شود و تیم‌های هر گروه در یک از این دو سالن بازی کنند تا پرونده مسابقات در مرحله اول گروهی بسته شود. این شیوه برگزاری حدوداً یک ماه زمان می‌برد و پس از آن در مورد شیوه برگزاری مرحله نهایی بازی‌ها که با حضور ۶ تیم برای کسب قهرمانی و ۴ تیم برای بقا در لیگ برتر خواهد بود با توجه به وضعیت بیماری کرونا تصمیم گیری می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی