[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

طاهرخانی: وقتی من را نمی‌خواهند و می‌گویند برو، من هم می‌روم ، روزنامه شیراز نوین

شاهین طاهرخانی درخصوص دلایل جدایی ناگهانی اش از استقلال اظهار داشت: در ابتدا می‌خواهم از کسانی که در این مدت از من حمایت کردند تشکر کنم.
وی افزود: اینکه چرا از استقلال جدا شدم را باید از مسئولان باشگاه و مسئولان فنی تیم سؤال کنید. من در این مدت تمرین کردم، در بازی‌های دوستانه حاضر شدم و همه چیز خوب بود اما به یک‌باره شاهد تغییر رفتارها شدم. وقتی با کادر فنی صحبت کردم و دلایل تغییر رفتار آنها را پرسیدم گفتند اگر این شرایط را دوست نداری به باشگاه برو و رضایتنامه بگیر!
مدافع استقلال تصریح کرد: وقتی این صحبت را شنیدم باورم نشد، 2-3 روزی در تمرینات تیم شرکت نکردم و به باشگاه رفتم و متوجه شدم باشگاه به من اعلام عدم نیاز کرده است. وقتی من را نمی‌خواهند و تمایل ندارند که در تیم بمانم، وقتی به یک بازیکن جوان که کوه انگیزه است بی توجهی می‌شود و خیلی راحت می‌گویند برو، من هم می‌روم.
طاهرخانی تصریح کرد: هیچ ادعایی ندارم اما می‌دانم کوهی از انگیزه هستم.شما مطمئن باشید که من راهم را در جای دیگر پیدا می‌کنم. در این چند سال که در تیم استقلال حضور داشتم نه دنبال رسانه بودم و نه دنبال فالوور! 
وی ادامه داد: همه بدانند وقتی جایی من را نمی‌خواهند من هم 10 برابر نمی‌خواهم که بمانم. وقتی به من احترام نمی‌گذارند نمی‌توانم چنگ بزنم و شخصیت خودم را زیر سؤال ببرم.
مدافع فصل گذشته استقلال یادآور شد: ابتدای همین فصل از باشگاه الشحانیه قطر پیشنهاد داشتم و این باشگاه نامه رسمی برای جذب من زد، در آن زمان آقای سعادتمند اعلام کرد تیم به تو نیاز دارد و تو جوان و سرمایه باشگاه هستی، در اینجا بمان و قراردادت را هم تمدید کن. 
طاهرخانی تأکید کرد: خدا را شکر می‌کنم که هر وقت به من فرصت رسید کم نگذاشتم، الان هم آنقدر از خودم مطمئن هستم که مطمئن باشید به هر تیمی بروم کار را می‌گیرم. همان‌طور که گفتم هیچ ادعایی ندارم ولی عیار بازیکن خوب در بازی بزرگ مشخص می‌شود. خدا را شکر در بازی‌های بزرگ مربی از من راضی بود. فصل قبل در بازی با الریان، بازی با الکویت و... برای تیم بازی کردم. از 10 بازی که برای استقلال بازی کردم فقط 1 بازی را باختیم که آن هم مقابل الاهلی بود که پنالتی صددرصد را برای ما نگرفتند.
وی درخصوص اینکه چه تصمیمی برای آینده اش گرفته است عنوان کرد: خیلی‌ها با من تماس گرفته اند ولی فعلاً یکی دو روز صبر می‌کنم و بعد از آن تیم جدیدم را مشخص خواهم کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی