[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

مدیران بی‌خیال، اخطار کرونایی گرفتند، روزنامه شیراز نوین

جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: به دلیل بی‌توجهی به چند بار تذکر برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، چهار نفر از مدیران کل استان به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شدند.
به گزارش ایرنا، عبدالرضا قاسم‌پور دیروز چهارشنبه افزود: نظارت‌ها در بخش اداری و دولتی با سختگیری‌های بیشتری اعمال می‌شود و شدیدتر است.
وی ادامه داد: بارها تأکید شده است که دستگاه‌های اجرایی باید الگوی مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی باشند و بخشنامه‌های دولت و مصوبه‌های ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا مبنی‌بر اجازه‌ندادن به ورود افراد بدون ماسک و ندادن خدمات به این افراد در دستگاه‌های اجرایی در همین راستا بوده است.
معاون استاندار فارس گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید بر نحوه اجرای پروتکل‌های بهداشتی در محیط‌های اداری نظارت داشته باشند تا تمام بخش‌های زیرمجموعه پروتکل‌ها را رعایت کنند. قاسم‌پور افزود: بر همین اساس تیم‌های نظارت اداری را راه‌اندازی کردیم که از مدت‌ها قبل کار بازرسی و نظارت را انجام می‌دهند.
وی ادامه داد: برخی از ادارات ۲ تا ۳ بار اخطار گرفته بودند و تذکر مکتوب به آنان داده شده بود تا نظارت بیشتری بر روند اجرای پروتکل‌های بهداشتی داشته باشند.
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: استفاده ماسک از سوی کارکنان و ارباب‌رجوع، عدم ارائه خدمات به ارباب‌رجوع بدون ماسک، ضدعفونی و گندزدایی مستمر محیط، برگزارنشدن جلسات غیرضروری و رعایت پروتکل‌ها در جلسات ازجمله مواردی است که دستگاه‌های اجرایی باید آن را رعایت کنند.
قاسم‌پور افزود: دستگاه‌های اجرایی، اماکن و مراکزی تحت‌پوشش خود دارند که باید بر میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این اماکن و مراکز نظارت کنند.
وی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی باید مصوبات ستاد ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا را به‌صورت کامل اجرا کنند؛ اینکه مصوبه‌ای اجرا نشود یا اجرای آن ناقص باشد از موارد تخلف مدیران است. معاون استاندار فارس گفت: تاکنون چهار نفر از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شدند و اگر سایر دستگاه‌های اجرایی نیز پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا را به‌طور کامل رعایت نکنند، برابر ضوابط و مقررات با مدیران این دستگاه‌ها برخورد می‌شود و به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری معرفی خواهند شد. قاسم‌پور افزود: مدیر هر دستگاه اجرایی باید نظارت لازم را داشته باشد تا در حوزه کاری خود محدودیت‌های اعمال‌شده از سوی ستاد استانی و ملی مدیریت بیماری کرونا اجرایی شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی