[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۰
  • دوره جدید

صنعت، برق پایدار می‌خواهد ، روزنامه شیراز نوین

در جلسه ای که با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز برگزار شد، در خصوص تأمین زیرساخت‌های برق مورد نیاز واحدهای صنعتی بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، در این جلسه که با حضور همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، رضایی معاون عمرانی استانداری فارس، احد فتوحی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس و نیز مدیران برق فارس برگزار شد، در خصوص مشکلات تأمین برق شهرک‌های صنعتی بحث و تبادل نظر شد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در این جلسه با بیان اینکه تاکنون با هم افزایی و تعامل موجود در استان، مشکل تأمین برق شهرک‌های صنعتی و واحد‌های متقاضی برق برطرف شده است، گفت: برای تکمیل برق رسانی به برخی از شهرک‌های صنعتی فارس نظیر شهرک‌های سروستان ۲، فراشبند و مرودشت هنوز نیازمند توجه جدی وزارت نیرو هستیم. فتوحی تأمین برق پایدار شهرک صنعتی سروستان 2 را مهم‌ترین ضرورت برق رسانی در شهرک‌های صنعتی استان اعلام و تصریح کرد: با توجه به در آستانه تکمیل بودن شهرک صنعتی بزرگ شیراز و اینکه شهرک سروستان 2 به عنوان سرریز سرمایه گذاری شیراز پیش بینی شده است. یکی از مهم‌ترین مشکلات این شهرک صنعتی تأمین پایدار برق موردنیاز واحدهای صنعتی است که در این زمینه نیاز است وزارت نیرو درخصوص ایجاد پست برق این شهرک صنعتی اقدامات لازم را انجام دهد.
وی همچنین از معاون وزیر نیرو و مدیران صنعت برق فارس نیز خواست حمایت لازم جهت نیرورسانی به واحد‌های صنعتی که در آستانه بهره برداری هستند و نیاز به برق دارند را از طریق استفاده حداکثری از ظرفیت خطوط انتقال انجام دهند.
همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی نیز در این جلسه برای احداث پست برق شهرک صنعتی سروستان 2 با هدف تأمین برق پایدار این شهرک صنعتی قول مساعد داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی