[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۴
  • دوره جدید

پاشازاده: ریگی انگار ده سال است در استقلال بازی می‌کند، روزنامه شیراز نوین

پاشازاده سرمربی تیم پاس همدان پس از تماشای اولین بازی آبی‌ها در لیگ برتر، نظر مثبتی روی این فصل از رقابت‌های لیگ دارد.
به گزارش ورزش سه، پاشازاده که در حال حاضر مشغول آماده سازی پاس همدان برای فصل تازه فوتبال ایران است، اولین مسابقه استقلال در لیگ برتر را تماشا کرده است و برد دو بر صفر در اولین مسابقه را یک شروع محکم برای تیم محمود فکری می‌داند.
پاشازاده می‌گوید: خوشحالم که اولین بازی استقلال با این نتیجه به پایان رسید و پس از مدت‌ها استقلال شروع خوبی در لیگ برتر داشت که این موضوع قطعاً اعتماد به نفس تیم ما را بالاتر خواهد برد و مطمئنم که این اعتماد به نفس در ادامه رقابت‌ها نیز تقویت خواهد شد چون تیم از حیث نفرات در شرایطی است که می‌تواند از پس همه تیم‌های لیگ برتر بربیاید.
پاشازاده با اشاره به عدم حضور بازیکنان جدید در ترکیب استقلال گفت: همین که محمود فکری در تمام مصاحبه‌های قبل از بازی سعی کرد این مسئله را یک نکته پیش پا افتاده جلوه بدهد، از نقاط قوت اوست. شاید هر مربی دیگری بود، برای اینکه بهانه ای برای نتیجه ضعیف احتمالی داشته باشد، این مسئله را دستاویز خودش قرار می‌داد ولی فکری هیچ اشاره ای به این مسئله نکرد و با اعتماد به نفس دادن به بازیکنانش آنها را به زمین فرستاد و آنها نیز خوب از پس این کار برآمدند. البته خداراشکر بازیکنان جدید در بازی‌های آینده به تیم اضافه می‌شوند و این کامل ترین ترکیب آبی هاست.
پاشازاده می‌گوید: شاید فقط جای علی کریمی در استقلال خالی است و بقیه بازیکنان بهترین‌های پست خود در ایران هستند که البته امیدوارم علی کریمی در قطر موفق باشد و بازیکنی که جای او بازی می‌کند، خوب کار کند و جای خالی کریمی را پر کند. همان‌طور که مسعود ریگی در ترکیب استقلال بهترین بازی‌ها را انجام می‌دهد و طوری در ترکیب تیم جا افتاده که انگار 10 سال است در استقلال حضور دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی