[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

کمبود روغن خوراکی در فارس رفع می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اعلام کرد که با اندیشیدن و اجرایی‌شدن تمهیدات مدیریتی طی روزهای آینده کمبود روغن خوراکی در این استان رفع خواهد شد. حمیدرضا ایزدی در گفت‌وگو با ایسنا، از ابلاغ سهمیه روغن خوراکی ویژه خانوار، واحدهای صنفی و صنعتی در استان فارس توسط وزارت صمت، گفت: توزیع براساس سهمیه مشخص شده و پس از تصفیه در کارخانجات و حمل آن، در سطح وسیع آغاز خواهد شد.
ایزدی با یادآوری اینکه موضوع کمبود روغن خوراکی، مسئله‌ای است که طی روزهای اخیر در کشور حادث شده است، تأکید کرد که با توجه به تعیین سهمیه برای هر استان، کمبود روغن در کشور و به‌تبع آن استان فارس جبران خواهد شد.
او عنوان کرد: ستاد تنظیم بازار سهمیه روغن خام کارخانجات کشور را طی چند روز گذشته مشخص و به شرکت‌های بازرگانی دولتی اعلام کرده است تا کارخانجات نسبت به تصفیه و بسته‌بندی روغن موردنیاز بخش‌های مختلف اقدام کنند.
او به شهروندان استان فارس اطمینان داد که تأمین روغن در کشور به‌خوبی انجام شده و پس از تصفیه و حمل در سطحی وسیع توزیع خواهد شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس همچنین یادآور شد: کارخانه روغن نرگس شیراز تنها واحد فعال تصفیه روغن در استان فارس محسوب می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی