[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

جدال آتش‌نشانان با زبانه‌های آتش ، روزنامه شیراز نوین

حریق گسترده‌ انبار  بسته‌بندی میوه در روستای گچی با تلاش سه‌ساعته آتش‌نشانان شیراز مهار شد. به گزارش روابط‌عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز، محمدهادی قانع، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز درخصوص وقوع حریق گسترده در انبار بسته‌بندی میوه، اظهار کرد: سوله‌ای از انبار و کارگاه  بسته‌بندی میوه به مساحت تقریبی 500 مترمربع از قسمت انبار به مساحت 100 متر طعمه حریق شده بود و دود ناشی از آن تا چند کیلومتر قابل‌مشاهده بود.
مهندس قانع افزود: به‌دنبال اطلاع‌رسانی این حادثه توسط کارگران ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان سه ایستگاه 18،17 و 3 را به‌همراه تجهیزات مربوطه نظیر خودروی حامل تجهیزات تنفسی و... به محل حادثه واقع در روستای گچی اعزام کرد. قانع با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل تصریح کرد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در انباری سوله با 3 تن کاغذ و 11هزار صندوق رخ داده است.
وی با بیان اینکه انبار کاملاً شعله‌ور شده و آتش هر لحظه در حال سرایت به انبارهای مجاور بود، گفت: آتش‌نشانان به‌سرعت از چند جهت عملیات خود را برای اطفای حریق آغاز کردند و پس از سه ساعت تلاش موفق به مهار و اطفای کامل آن شدند.
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز با بیان اینکه عملیات لکه‌گیری و تخلیه دود همچنان ادامه دارد، عنوان کرد: با توجه به گستردگی حریق، تشخیص علت وقوع آن نیازمند بررسی‌های بیشتر است.
قانع خاطرنشان کرد: وقوع این آتش‌سوزی گسترده تنها موجب بروز خسارات مالی شد و خسارت جانی در پی نداشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی