[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۷
  • دوره جدید

تلاش مدیران برای حل مشکلات منطقه سیاخ‌دارنگون، روزنامه شیراز نوین

فرماندار شهرستان شیراز اعلام کرد:
تلاش مدیران برای حل مشکلات منطقه سیاخ‌دارنگون
به دنبال انتشار گزارش‌هایی از مشکلات منطقه سیاخ‌دارنگون، فرماندار شهرستان شیراز ضمن برگزاری یک جلسه اضطراری، اعلام کرد که مدیران دستگاه‌های مختلف در تلاش برای رفع مشکلات مطرح شده این منطقه هستند.
به گزارش ایسنا به نقل از فرمانداری شیراز، محمدرضا امیری دیروز سه‌شنبه ۶ آبان در جلسه‌ای که با هدف بررسی و رسیدگی به مسائل و مشکلات منطقه سیاخ دارنگون به ویژه مشکلات راه و رفع نقاط حادثه خیز، با حضور معتمدین محلی، شوراها، دهیاران، بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران شهر شیراز و استان فارس برگزار شد، بر لزوم پیگیری برای رفع مشکلات این منطقه تأکید کرد. امیری اعلام کرد که رشد جمعیت و تغییر سبک زندگی اهالی منطقه، توسعه کشاورزی و وجود انبوه باغ شهرها منجر به رشد فزاینده ترافیک در محور شیراز به سیاخ دارنگون شده است.
امیری گفت: ایمن سازی محور، رفع نقاط حادثه‌خیز احصاء شده در بازدید‌های دوره ای، تأمین اعتبارات دولتی، چهار بانده کردن و تعریض راه و بهسازی مسیر از مهم‌ترین اولویت‌هایی بوده که از سال گذشته در دستور کار فرمانداری شیراز قرار گرفته و تخصیص اعتبارات دولتی شهرستان به مباحث راهداری و آب شرب روستایی با فاصله زیاد نسبت به سایر مباحث، خود گواه این مدعا است. فرماندار شهرستان شیراز، مردم و معتمدین منطقه را به صبوری دعوت و ابراز امیدواری کرد که با همراهی و همدلی اهالی منطقه و با همت و پیگیری مسئولین شهر و استان، در آینده نزدیک شاهد بهبود شرایط منطقه سیاخ دارنگون و کاهش حوادث ناشی از ناایمنی محور مواصلاتی به 
شیراز باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی