[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

راه‌اندازی قریب‌الوقوع موزه تاریخ آموزش‌وپرورش فارس پس از ۲۰ سال وقفه، روزنامه شیراز نوین

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس از راه اندازی موزه تاریخ آموزش و پرورش فارس پس از 20 سال وقفه در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این موزه باارزش تداعی گر دوران تکاملی آموزش و پرورش در استان فارس است.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، مهندس محسن کلاری با اشاره به اینکه بخش اول از راه اندازی این موزه در سال 1379 شروع شد گفت: لزوم ایجاد فرهنگ بسیار غنی استان پهناور فارس با دارا بودن آموزش و پرورشی به قدمت حدود 125 سال سابقه ضروری و اجتناب ناپذیر بود.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه تمام مدیران کلان ادوار مختلف بر این بودند که موزه تاریخ آموزش و پرورش را راه اندازی کنند، افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح این موزه با حدود 8هزار اثر تاریخی، آموزشی و پرورشی مربوط به 125 سال تاریخ ارزشمند و پرافتخار آموزش و پرورش استان فارس خواهیم بود.
کلاری گفت: این موزه در یکی از بناهای زیبا و تاریخی آموزش و پرورش افتتاح خواهد شد و امیدواریم محلی برای حضور و استفاده عموم مردم و به ویژه فرهنگیان عزیز باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی