[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۲۰
  • دوره جدید

اجماع دولت، مجلس و قوه قضائیه برای خلع ید مالک هفت تپه، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از اجماع دولت، مجلس و قوه قضائیه برای خلع ید مالک هفت تپه خبر داد.
علی خضریان در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به آخرین وضعیت شرکت کشت و صنعت هفت تپه، گفت: با پیگیری‌هایی که در مجلس پیرامون موضوع شرکت کشت و صنعت هفت تپه صورت گرفت و همچنین پیگیری پرونده تخلفات ارزی مالک هفت تپه در دستگاه قضائی با ارسال نامه سازمان خصوصی سازی به هیئت داوری این پرونده وارد فاز جدیدتری شده است.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس ادامه داد: در جلسه نیمه مهرماه سازمان خصوصی سازی با مجلس توافق شد این سازمان تا پایان آبان ماه تکلیف مالک فعلی شرکت کشت و صنعت هفت تپه را تعیین کند؛ از این رو نامه ای خطاب به هیئت داوری سازمان خصوصی سازی مبنی بر تخلفات مالک هفت تپه برای خلع ید ارسال شد که تصویر این نامه به دست ما در مجلس نیز رسید. وی بیان کرد: با پیگیری‌های مجلس و قوه قضائیه، اجماعی در سطح کلان دولت شکل گرفته، بنابراین پیگیری پرونده شرکت کشت و صنعت هفت تپه وارد فاز جدیدی شد و آن هم اجماع دولت، مجلس و قوه قضائیه پیرامون خلع ید مالک هفت تپه است.
خضریان تأکید کرد: شرایط کنونی نشان می‌دهد که بعد از پیگیری‌های مجلس و قوه قضائیه، این اجماع در سطح کلان دولت هم شکل گرفته و امیدواریم که پیگیری خلع ید مالک شرکت کشت و صنعت هفت تپه پیش از اینکه در زمینه تولید در سال آینده با مشکل مواجه شویم، هرچه سریع‌تر انجام شود و حقوق کارگران هفت تپه بیش از این گروگان مطامع سیاسی و اقتصادی نباشد.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 گفت: با اجماع سه قوه زمینه تعیین تکلیف پرونده مالک هفت تپه فراهم شده و این اجماع به دنبال پیگیری تخلفات این مجموعه در مجلس، محرز شدن تخلفات در قوه قضائیه و پیوستن دولت و سازمان خصوصی سازی به پرونده شکل گرفت که امیدواریم به زودی به سرانجام برسد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی