[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

آیین کلنگ‌زنى و بهره‌بردارى از ٦٠ کیلومتر جاده خیرساز، روزنامه شیراز نوین


به گزارش روابط عمومى اداره کل راه و شهرسازى لارستان همزمان با سفر دکتر رحیمى استاندار فارس به شهرستان لارستان و شهرستان اوز آیین کلنگ زنى و بهره بردارى از ٦٠ کیلومتر جاده خیر ساز با اعتبارى بالغ بر ٩٦٠ میلیارد ریال در شهرستان اوز و بخش جویم شهرستان لارستان صورت گرفت.
مهندس شبانى مدیرکل راه و شهرسازى لارستان در حاشیه این مراسم با بیان اینکه ‎خوشبختانه امر راهسازى به همت نیک اندیشان خیرخواه به پدیده ای امید بخش در این منطقه تبدیل شده است، گفت: با همت خیرین راهساز و با مشارکت اداره کل راه و شهرسازى لارستان و از محل اعتبارات سازمان راهدارى و حمل و نقل جاده اى و منابع مالى استان، آیین کلنگ زنى و بهره بردارى از سه پروژه راهسازى خیرساز همزمان با سفر استاندار محترم انجام شد. وى اظهار داشت: احداث و بهسازى محور اوز- هیرم به طول ٤٥ کیلومتر با اعتبارى بالغ بر ٨٥٠ میلیارد ریال از جمله خدمات ارزنده نیک اندیشان شهرستان اوز محسوب می‌شود که مراسم کلنگ زنى آن با حضور مسئولان استانى و شهرستانى انجام گرفت. شبانى در خصوص اطلاعات فنى این پروژه خاطرنشان کرد: تعریض ٨٤ دستگاه آبرو، ٤٠٠ هزار متر مکعب خاک‌بردارى و ١٠٢ هزار متر مکعب خاکریزى براى کل مسیر از جمله مواردى است که جهت تکمیل این محور از سوى مشاور پروژه پیش بینى شده است. وى در ادامه به تشریح پروژه‌هاى خیرساز در بخش جویم پرداخت و گفت: بهره بردارى از عملیات بهسازى و روکش آسفالت محور احمد محمودى به طول 5/10 کیلومتر با اعتبار ٤٥ میلیارد ریال به همت خیرین راهساز روستاى احمد محمودى و با مشارکت اداره کل راه و شهرسازى لارستان از دیگر پروژه هایى است که با حضور مسئولان به بهره بردارى رسید. شبانى با اشاره به اینکه : در این محور 5/10 کیلومترى ١٢٦ هزار متر مکعب خاکریزى و ٤٢ هزار متر مکعب خاک‌بردارى انجام شده است، ادامه داد: ١٣ دستگاه پل دهانه ٣ مترى و ٥ دستگاه آبنما در این محور قرار گرفته است.‎
مدیرکل راه و شهرسازى لارستان تصریح کرد: احداث راه کاریان جهت اتصال کاریان به راه اصلى دیگ اشکن به همت خیر راهساز روستاى کاریان و با مشارکت اداره کل راه و شهرسازى لارستان نیز از دیگر پروژه‌هاى خیر ساز در بخش جویم است که آیین کلنگ زنى آن نیز انجام شد. شبانى افزود: این محور به طول 5/4 کیلومتر و اعتبارى بالغ بر ٧٠ میلیارد ریال براى آن برآورد شده است که ٦ دستگاه ابنیه فنى نیز در طول مسیر ساخته خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی