[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۲۰
  • دوره جدید

فیفا بالاخره اساسنامه فدراسیون فوتبال را تأیید کرد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال با اعلام خبر تأیید اساسنامه اصلاحی این فدراسیون گفت: نامه امروز فیفا در واقع همان سندی است که سال‌ها خلأ آن را در فدراسیون فوتبال کشورمان احساس می‌کردیم.
به گزارش ایسنا، احمدرضا براتی، رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال اظهار کرد: فیفا روز پنجشنبه و پیرو مکاتبات قبلی خود، نامه تأیید نهایی خود درباره اساسنامه، مقررات انتخاباتی و دستورالعمل برگزاری مجمع را به فدراسیون فوتبال ارسال کرد و این به آن معناست که اساسنامه پیشنهادی به مجمع دارای کلیه استانداردها و الزامات قانونی مورد نظر فیفاست. شایسته است که این موفقیت را به همه اهالی ورزش و فوتبال ایران تبریک بگویم.
وی ادامه داد: فیفا با برگزاری مجمع عمومی در تاریخ ۸ آذر موافقت کرده و اعلام کرده که اکنون می‌توانیم اساسنامه را جهت تصویب نهایی در اختیار اعضای محترم مجمع قرار دهیم.
براتی افزود: این نامه فیفا در واقع همان سندی است که سال‌ها خلأ آن را در فدراسیون فوتبال کشورمان احساس می‌کردیم و الحمدلله با پشتیبانی، ممارست و ارائه طریق فدراسیون فوتبال و کار شبانه روزی که در ماه‌های گذشته انجام شد، اکنون این سند و تأییدیه در اختیار ماست و ان‌شاءالله بعد از تصویب مجمع عمومی فدراسیون، اساسنامه جدید به عنوان عالی ترین سند حقوقی فوتبال کشور به زودی اجرایی خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی