[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

شهردار منطقه هفت: با پیش‌بینی‌های انجام‌شده مشکل آب‌گرفتگی نداشتیم ، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه هفت به همراه معاون خدمات شهری و معاون فنی و عمرانی و تعدادی از مسئولان و کارشناسان پس از باراش رحمت الهی از سطح منطقه بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت سعید معصومی در بازدید از پروژه‌های در حال احداث و همچنین مکان‌هایی که در بارش اخیر آب‌گرفتگی ایجاد شده بود، افزود: با توجه به میزان بارش رحمت الهی در دو روز گذشته در شهر شیراز خوشبختانه مشکل خاصی در سطح منطقه به وجود نیامد و در چند نقطه نیز با حضور به‌موقع نیروهای اجرایی رفع شد.
وی ادامه داد: نقاطی که در بارش اخیر آب‌گرفتگی ایجاد شد، شناسایی و اقدامات لازم جهت رفع آن در حال انجام است. معصومی گفت: یکی از دلایل آب‌گرفتگی‌ها در سطح منطقه هفت عدم توجه برخی از شهروندان و گذاشتن زباله در خارج از ساعت زباله‌گیری در معابر است که با شروع بارندگی باعث گرفتگی جداول و جاری‌شدن آب می‌شود که از شهروندان تقاضا داریم در ساعت و روز اعلام‌شده زباله‌های خود را در کوچه برای بارگیری قرار دهند.
معصومی در بازدید از پروژه‌های در حال احداث سطح منطقه نیز ضمن بررسی و تأکید درخصوص تسریع در اجرا و تکمیل تمامی پروژه‌های عمرانی افزود: در سطح منطقه هفت پروژه‌های بسیار زیادی اعم از احداث فاز دوم بولوار مولوی، منظر فضای سبز بولوار خلیج فارس، لای‌روبی رودخانه خشک، بهسازی مجموعه تاریخی قصر ابونصر و برم دلک، لوله‌گذاری در جهت هدایت آب‌های سطحی، احداث پارک نصرآباد و حسین‌آباد سر تل و... در حال احداث است که تلاش کردیم در احداث تمامی پروژه‌ها کیفیت مدنظر و در اولویت قرار گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی