[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

کرونا را باید باور کرد ، روزنامه شیراز نوین

فرماندار شیراز گفت: با هر اقدامی که سلامت و بهداشت عمومی جامعه را تهدید کند، قاطعانه برخورد می‌شود. محمدرضا امیری فرماندار شیراز از تعطیلی دو مجلس عروسی در دو تالار در حاشیه شهر شیراز خبر داد و افزود: شامگاه ۲۲ آبان‌ماه و در پی گزارش تسنیم مبنی بر برپایی دو مجلس عروسی در تالار خان ۱ و ۲ واقع در کیلومتر یک جاده شیراز (بیدزرد- تفیهان) پلیس مدیریت اماکن و کلانتری بیدزرد بلافاصله به محل مراجعه کرد و هر دو سالن تا اطلاع بعدی پلمب شد. 
نماینده عالی دولت در شهرستان وضعیت کلانشهر شیراز را قرمز اعلام و خاطر نشان کرد: در شرایطی که هر روز شاهد وضعیت دردناک افزایش آمار ابتلا و قربانیان این بیماری هولناک هستیم و شمار زیادی از همشهریان داغدار عزیزان خود هستند، هنوز متأسفانه عده ای در نهایت بی مسئولیتی به فکر برگزاری مراسم جشن و راه اندازی کارناوال‌های مرگ هستند.
امیری تأکید کرد: دستورالعمل‌های ستاد ملی و استانی کرونا حکم قانون داشته و لازم الاجراست و هر گونه تخطی از دستورالعمل‌ها تا عادی شدن شرایط پیگرد قانونی خواهد داشت. فرماندار شیراز حفاظت از جان و سلامتی مردم را خط قرمز خود برشمرد و افزود: مجوز برگزاری هیچ گونه مراسم ختم، عروسی و تجمع عمومی تا خروج شهرستان از وضعیت بحران صادر نخواهد شد.
فرماندار شهرستان شیراز از احضار عوامل اصلی برگزاری دو مراسم عروسی به مراجع قضائی به اتهام تهدید علیه سلامت عمومی خبر داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی