[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۴۲
  • دوره جدید

حبس تنفس در بیمارستان‌های فارس ، روزنامه شیراز نوین

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بالغ بر دوهزار کرونایی در بیمارستان‌های فارس بستری هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در دویست و سومین نشست ستاد مدیریت بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه، از افزایش آمار ابتلای کادر بهداشت و درمان درگیر با کرونا و شهادت مدافعان سلامت در فارس خبر داد. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» با خواندن فاتحه برای شهدای مدافعان سلامت به ویژه دکتر «عباس صفرپور» پزشک شبکه بهداشت و درمان فیروزآباد و «مریم رحیمی» پرستار بیمارستان محمداسماعیل امتیاز و فوریت‌های جراحی شهید رجایی، از تلاش بی وقفه کارکنان بهداشت و درمان درگیر با کرونا تقدیر و برای تمامی مدافعان سلامت آرزوی سلامتی کرد.
دکتر «عبدالرسول همتی» معاون بهداشت دانشگاه نیز دیگر عضو این نشست بود که درباره اهم اقدامات پیشگیرانه حوزه خود در راستای مقابله با بیماری کووید ۱۹ در سطح استان، گزارشی ارائه داد.
معاون درمان دانشگاه نیز در این نشست با اعلام آمار مبتلایان و افراد بستری در مراکز درمانی و بیمارستان‌های فارس، درباره شیوه خدمت رسانی به مبتلایان و مراجعان در بیمارستان‌های شیراز و شهرستان‌های استان توضیحاتی ارائه داد.
دکتر «علی اکبری» از عبور از مرز دو هزار مورد بستری موارد مشکوک و علامت دار در بیمارستان‌های استان برای نخستین بار در دو روز گذشته خبر داد که به آنان در بخش‌های کووید۱۹ مراکز درمانی فارس، خدمات درمانی ارائه می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی