[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۰
  • دوره جدید

سایه مواد مخدر بر سر دانش‌آموزان، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس تأکید کرد: اطلس و نقشه خطرپذیری
 دانش‌آموزان استان به‌روز شود
سایه مواد مخدر بر سر دانش‌آموزان 

اسماعیلی: آسیب‌های اجتماعی و در رأس آن مواد مخدر هم در تنوع و هم در کثرت رو به افزایش است

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: طرح یاریگران زندگی ازجمله طرح‌های موفق وزارت آموزش و پرورش در حوزه آسیب‌های اجتماعی است که لازم است به اعضای این طرح، آموزش‌های نوین و به روز ارائه شود.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر فرهاد اسماعیلی در نشست آموزشی توجیهی هفته مقابله با آسیب‌های اجتماعی و برنامه ملی یاریگران زندگی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: متأسفانه آسیب‌های اجتماعی و در رأس آن مواد مخدر هم در تنوع و هم در کثرت رو به افزایش است.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: در چند سال گذشته نقشه و اطلس خطر پذیری دانش آموزان در سراسر استان تهیه شده است که نیاز است این اطلس با توجه به آسیب‌های مناطق مختلف از جمله فراوانی جرم و آسیب‌های اجتماعی در استان به‌روز رسانی شود.
اسماعیلی گفت: مدرسه محور فعالیت‌های مقابله با آسیب‌های اجتماعی قرار گیرد و تمام تمرکز ادارات آموزش و پرورش روی این مسئله و صیانت از دانش آموز و مصونیت بخشی به آنها گردد.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس همچنین به مقوله هویت هم اشاره کرد و افزود: هرکسی ریشه‌های هویتی اش قوی نباشد، هم آسیب زا خواهد بود و هم دچار آسیب خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی