[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۶
  • دوره جدید

قائدی: همه یک هدف داریم؛ جام جهانی قطر!، روزنامه شیراز نوین

مهدی قائدی با تمجید از دراگان اسکوچیچ ابراز امیدواری کرد که تیم ملی به جام جهانی صعود کند.
به گزارش ورزش سه، مهدی قائدی ستاره خط حمله تیم استقلال که در دیدار ایران و بوسنی توانست گل دوم تیم ملی را به ثمر برساند، در خصوص این دیدار گفت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و خوشبختانه توانستیم نتیجه ای که می‌خواهیم را کسب کنیم. کلاً بازی خیلی خوبی بود و خوشحالم که توانستم اولین گل ملی ام را بزنم. واقعاً اینقدر خوشحالم که نمی‌توانم توصیفش کنم.
وی با اشاره به ویدئویی که از حال و هوای پدرش در لحظه گل‌زنی خود، منتشر کرده نیز عنوان کرد: زیاد نتوانستیم صحبت کنیم چون به فضای مجازی آشنا نیستند، این فیلم را یکی از دوستانم برایم فرستاد و من خیلی خوشحال شدم و تحت تأثیر قرار گرفتم، دلم نیامد فقط خودم ببینم و گذاشتم تا مردم هم ببینند؛ یک حس خیلی خوبی داشت. 
قائدی همچنین در مورد نگاهش به بازی با بوسنی هم اظهار داشت: وقتی گفتند با بوسنی بازی داریم، ناخودآگاه نفرات بزرگی جلوی چشم ما آمدند؛ پیانیچ، ژکو و... که حالا ژکو نبود. من هم تمام تمرکزم را روی این بازی گذاشته بودم که هر چند دقیقه فرصت داشتم، کاری کنم که دل خودم و مردم ایران شاد شود.
مهاجم تیم ملی در خصوص شرایط اردوی تیم ملی گفت: جو طوری شده که همه باهم رفیق اند و امیدوارم با این رفاقت نتیجه خوب هم بیاوریم.
او در پایان راجع به سرمربی تیم ملی نیز توضیح داد: آقای اسکوچیچ خیلی قابل احترام هستند؛ سطح فنی او بسیار بالاست و در هر سیستمی که می‌خواهیم بازی کنیم، نکات را گوشزد می‌کنند و در هر پستی که بازی می‌کنیم تمام نکات مثبت و منفی آن را می‌گویند و با ذهن باز به زمین می‌رویم. امیدوارم این روند خوب با آقای اسکوچیچ ادامه دار باشد و بتوانیم روزهای خوب را رقم بزنیم. همه یک هدف داریم که آن هم قطر است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی