[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۲۰
  • دوره جدید

قاضی‌زاده هاشمی: عاملان پرونده استراماچونی باید ضرر و زیان استقلال را پرداخت کنند، روزنامه شیراز نوین

نماینده مجلس شورای اسلامی درباره رأی پرونده سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران توضیحاتی را بیان کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سیداحسان قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس شورای اسلامی درباره رأی پرونده استراماچونی که به باشگاه استقلال ابلاغ شده است عنوان کرد: این رأی کاملاً قابل پیش بینی بود. این موضوع باید ریشه یابی شود چرا علی رغم پیشنهاد‌های که برای حل پرونده استراماچونی داده شده بود مشکل این پرونده حل نشد.
او بیان کرد: باید مشخص شود که چه اراده‌ای باعث شد این مربی به استقلال ملحق و بعد از مدتی جدا شود و چه افرادی در پرونده استراماچونی تأثیرگذار بوده اند.
ادعا‌هایی توسط مدیرعامل سابق باشگاه استقلال مطرح شده است. طبق ادعای مدیرعامل سابق استقلال وزیر ورزش مانع انجام این توافق شده است که این مسئله باید شفاف سازی شود. ما درباره پرونده ویلتموس موضوعی را مطرح کردیم درباره این پرونده هم همان را می‌گوییم. افرادی که در این قرارداد‌ها تأثیرگذار بوده اند باید پاسخگو باشند. او گفت: من هم اظهارات سعادتمند را شنیده ام. حرف‌های او نیاز به راستی آزمایی دارد. اگر عاملان این اتفاق افراد خاصی باشند که خساراتی را به باشگاه استقلال با تصمیمات شخصی خودشان وارد کرده اند باید ضرر و زیان این موضوع را جبران کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی