[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

طاهرخانی گزینه پرسپولیس و یحیی نیست، روزنامه شیراز نوین

برخلاف شایعات شکل گرفته طی ساعات اخیر، مدافع سابق استقلال در گزینه‌های حال حاضر پرسپولیس قرار ندارد.
به گزارش ورزش سه، شاهین طاهرخانی، مدافع جوان استقلال که بعد از مدت کوتاه حضور در جمع آبی‌پوشان و به دلیل فرصت کمی که برای حضور در ترکیب این تیم به دست آورد، قراردادش را فسخ کرده در حاشیه اخبار نقل و انتقالاتی حول حضور در پرسپولیس قرار گرفته است.
در این ارتباط اما خبر می‌رسد باشگاه پرسپولیس و یحیی گل محمدی در شرایط فعلی قصد به خدمت گرفتن این بازیکن را ندارند. پرسپولیس که توانسته به عنوان چهار قهرمانی اخیر فوتبال ایران دست یابد و در حال حاضر نیز به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافته، در شرایطی که هفت سهمیه خود را در اختیار گرفته، به دنبال جذب بازیکنی خواهد بود که در لیگ قبلی از پارامترهای فنی مدنظر کادرفنی برخوردار باشد و با حضور مستمر و نمایش کیفی بالای خود توانسته باشد، نظرها را جلب کند.
با این شرایط و البته با بازگشت محمد انصاری به پرسپولیس، در شرایط کنونی جذب شاهین طاهرخانی، مدافع سابق استقلال در دستور این باشگاه و کادر فنی قرار ندارد و گفته می‌شود در صورت رقم خوردن برخی اتفاقات و تغییر دیدگاه در این زمینه، احتمال رقم خوردن این اتفاق با «احتمال پایین» شکل خواهد گرفت.
طاهرخانی که اکنون مورد توجه دو باشگاه پیکان و گل گهر سیرجان نیز قرار دارد، طی ساعات اخیر با فشار فضای مجازی به پرسپولیس لینک شده که با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شده، این موضوع صحت ندارد و باشگاه پرسپولیس برنامه‌ای برای این انتقال ندارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی