[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

مسکن ملی صاحب زمین شد ، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل راه و شهرسازی فارس گفت: بیش از 10 میلیون متر مربع زمین برای طرح اقدام ملی تولید مسکن در استان فارس در نظر گرفته است.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، جعفر زاهدی مدیر کل راه و شهرسازی فارس افزود: 79919 خانوار در طرح اقدام ملی تولید مسکن ثبت نام کرده اند. وی خاطر نشان ساخت: از تعداد کل ثبت نام شوندگان 18230 خانوار مربوط به شهرهای بالای 100 هزار نفر جمعیت هستند که شهرهای یکصد هزار نفر در استان فارس شامل شیراز، مرودشت، جهرم و فساست و 23626 خانوار مربوط به شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت می‌باشد. مدیر کل راه و شهرسازی فارس اضافه کرد: 41856 خانوار نیز مربوط به شهر جدید صدرا می‌باشد. مهندس زاهدی افزود: 40710 خانوار تا کنون یا بررسی شده اند و یا در حال بررسی‌های نهایی هستند. وی اذعان داشت: در مجموع بیش از ده میلیون متر مربع زمین برای این طرح در استان فارس در نظر گرفته شده که بخشی از این زمین برای اجرای طرح اقدام ملی در اختیار بنیاد مسکن و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) قرار گرفته است.
مدیر کل راه و شهرسازی فارس و دبیر شورای مسکن استان گفت: عمده تأمین مسکن در طرح اقدام ملی تولید مسکن در شهر شیراز به شهر جدید صدرا واگذار شده که شرکت عمران شهر جدید صدرا با تمام نفرات پیگیر انجام این طرح مهم می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی