[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

صدور ۷۸ پروانه کاربرد علامت استاندارد در فارس، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد فارس در سال جاری تعداد 78 پروانه کاربرد علامت استاندارد توسط اداره کل استاندارد فارس صادر گردید. 
مدیر کل استاندارد فارس گفت: در این مدت واحدهای تولیدی و خدماتی استان فارس بیش از 2379 بار مورد بازرسی و ارزیابی فنی کارشناسان اداره کل استاندارد فارس قرار گرفته و بیش از 2103 نمونه محصول تولیدی به‌صورت تصادفی از خطوط تولید و انبارهای واحدهای تولیدی نمونه برداری و مطابق استانداردهای مربوطه در آزمایشگاه‌های همکار استاندارد فارس مورد آزمون و تجزیه و تحلیل قرار گرفت و 165 مورد مجوز ظرفیت خالی برای واحدهای تولیدی استان صادر گردیده است. رهنما از آموزش تخصصی مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی، کارشناسان استاندارد، کارکنان استاندارد و سایر آموزش‌های برون سازمانی به میزان 17974 نفر ساعت نیز خبر داد و گفت تمدید 3 پروانه شرکت‌های بازرسی و نمونه برداری کالا در استان نیز انجام گرفت.
وی افزود در این مدت بیش از 1400 مرکز عرضه در سطح استان فارس مورد بازرسی قرار گرفت و کالاهایی که فاقد علامت استاندارد بوده شناسایی و اقدام قانونی لازم به عمل آمد. رهنماگفت 1894 آسانسور در این مدت تأییدیه استاندارد گرفته اند. رهنما همچنین از تدوین و تجدید نظر 13 مورد استاندارد ملی در استان در استان خبر داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی